Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupię Granda Scenica II lub III


Marcinex1233

Rekomendowane odpowiedzi

Wie i praktykuje :-) ale jak zrozumiałem z wypowiedzi kolegi Marcinex1233 to 70 latek tylko kwit podpisuje przy sprzedaży, a kupca szuka zięć więc on może jechać z potencjalnym kupcem.

Nie ma to związku ze sprawą ale jak kupowałem poprzednie MII to sprzedająca dała mi i żonie kartę żebyśmy sobie pojeździli trochę, zobaczyli jak auto chodzi i podjechali na SKP sprawdzić. Sama czekała z moimi rodzicami pijąc kawę na stacji benzynowej. Później pogadaliśmy, nakarmiła nas obiadem, ponegocjowaliśmy i oczywiście wróciliśmy "nowym" autem do domu. Widać są sprzedawcy i sprzedawcy. 

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś sprowadził ładny samochód i nawet zdjęcia umiał zrobić jak należy.

Jedyne co rzuca mi się w oczy to bardzo nisko leżące wycieraczki (można to regulować więc nie ma problemu).

Na prawym tylnym błotniku jest mała rysa lub nawet dwie (chyba że coś się odbija ale nie sądzę).

Do sprawdzenia butla LPG (homologacja pewnie do 2019) jeżeli hula od nowości.

Samochód sprowadzony z NL więc zapytaj o NAP dla potwierdzenia przebiegu.

Poza tym fajny kolorek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba było z przodu. Maska od pasażera z większą szparą niż u kierowcy (chyba, że to złudzenie optyczne) i spasowanie przedniego zderzaka (mniejsza szpara na dole, większa u góry). Zapewnienie bezwypadkowości więc łatwo zweryfikować. Auto z gazem, hakiem i z Holandii mogło ciągacz przyczepę kempingową. Przebieg do weryfikacji. Handlarz, który oznaczył się jako dealer? Ogólnie całkiem ładne ale pod warunkiem czujnego sprawdzenia i dokładnej weryfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi szparami maska/zderzak to w MII/SII jest to kwestia ułożenia/spasowania zderzaka. Ja nic nie miałem z przodu w swojej, a zderzak leży delikatnie pisząc - tak sobie. Do sprawdzenia.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście sprawdziłbym tył: po pierwsze zdjęcie wnętrza  po otwarciu klapy zrobione tak, aby nie było widać naklejek pod klapą, po drugie uszczelka klapy założona do góry nogami, tzn. łączenie na uszczelce powinno być na dole. Mam też wrażenie, że naklejki z tyłu na progach nie są oryginalne, za ładnie wyglądają też wnęki tylnych drzwi. W moim 5-cio letnim scenicu są rysy i delikatne wgnioty od pasów, które potrafią nie raz zostać we wnęce przy wysiadaniu. lewe tylne drzwi - żle założona uszczelka na około wnęki drzwiowej - brak łączenia na dole (z prawej strony jest).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko 

Pierwszy:

Malowany sprayem budowlanym 3 elementy zacieki inny kolor

Silnik klekotał, pasek rozrządu źle szedł na rolkach bo się przecierał (śmierdziała guma jak chodził)

Z małych rzeczy: halogen pobity, Siedzenie kierowcy po całości zszyte na okrętkę, panorama ledwo chodzi

 

Drugi

Dzwoniąc wczoraj prosiłem o nie sprzedawanie bo jadę kawał drogi, wyjeżdżając z oględzin pierwszego zadzwoniłem ze za dwie godziny będę, koleś zapewniał ze dobrze auto czeka żebym obejrzał. Dojechaliśmy i się nagle sprzedało 

 

Trzeci

Cały poobijany mocno wszystkie drzwi, pęknięty zderzak tył i przód, fotele poprzepalane od papierosów wszystkie nawet trzeci rząd, czujniki nie działające, świeci się service. wewnątrz jak auto 30-to letnie 

Edytowane przez Marcinex1233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym siebie widział. Zjeździłem pół polszy z swoim autem i takie klamory jakie były wystawione to świat nie widział. Większość z nich wyglądała jakby w środku przeszla wojna. Życzę cierpliwości i wytrwałości w poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwa powinna być w kolorze nadwozia - jak pozostałe. Ja już gdzieś widziałem to ogłoszenie - poznaję zdjęcie z tym wejściem na USB w schowku. To oznacza, że auto chwilę już jest w sprzedaży. Faktycznie masakra - czytam to co piszesz - i ode mnie szczere >powodzenia<.

 

Pozdrowienia

 

PS: czemu mówisz, że to "golas"? Wg mnie jest nieźle.

Edytowane przez konwil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!