Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nawigacja w R-Link 2


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie pokazała się jakaś aktualizacja systemu na swoim koncie my renault. Pytanie, gdzie mogę ściągnąć r-link 2 toolbox na tej polskiej stronie renault? Za cholerę nie mogę znaleźć :/

 

edit:

 

Dobra, znalazłem.

Edytowane przez emigrant_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odpowiedź z infolinii Renault:

Dnia 28 czerwca 2017 08:32 PL Kontact Klient <[email protected]> napisał(a):

Szanowny Panie,

 

dziękujemy za kontakt z Infolinią Klienta Renault.

 

Odpowiadając na Pańskie zapytanie, odnośnie do aktualizacji systemu Rlink2 uprzejmie informuję, że na ten moment centrala Renault informuję o końcówce prac nad oprogramowaniem do urządzeń, pozytywne ich zakończenie pozwoli na udostępnianie nowych map.

 

(...)

Edytowane przez daro74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Aktualizacji jak nie było tak nie ma...po co kupować auto z grudnia 2016 roku i pakować tam mapę z końca 2015 i wmawiać klientom, że maja rok na aktualizację i że jest prosta jak i tak jej nie ma... nie kapuję.. A ktoś kupował to za 89.99 Euro? czy to w ogóle działa? 

 

Dzięki i pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.08.2017 o 22:15, Rvczi napisał:

A ktoś kupował to za 89.99 Euro? czy to w ogóle działa?

Moim zdaniem "nie ma sensu kupować kredensu". Skoro producent nie posiada aktualizacji (przepraszam - jest w opracowaniu), byłyby to pieniądze wyrzucone w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
1 godzinę temu, chucky80 napisał:

moim zdaniem należy to reklamować. Przecież to jest usługa...

To jest produkt niezależny od Renault. Jeżeli autorzy map się nie postarają to co R ma Ci dać. Poza tym masz 1 rok aktualizacji za free więc co tu reklamować ?

Dnia 19.07.2017 o 17:05, Prosto21 napisał:

Czy dobrze rozumiem ze w razie aktualizacji map pojawi mi się jakaś wiadomość na wyświetlaczu w aucie?

Nic się nie pojawi. Trzeba sprawdzać samemu na stronie my.renault

Edytowane przez Slimak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Slimak napisał:

To jest produkt niezależny od Renault. Jeżeli autorzy map się nie postarają to co R ma Ci dać. Poza tym masz 1 rok aktualizacji za free więc co tu reklamować ?

Nic się nie pojawi. Trzeba sprawdzać samemu na stronie my.renault

 

Na ma darmowego chleba. W jakim świecie żyjesz? Pakiet złotówek w abonamencie też masz nadal za free?

 

Ja nie dostałem pakietu aktualizacji za free a zakupiłem usługę w pakiecie z samochodem. Do świadczenia tej usługi zobowiązało się Renault. Nie ma umowy między mną a TomTom. Natomiast jest umowa między Renault a mną i z tej umowy Renault musi się wywiązać, tj musi być przynajmniej jedna aktualizacja.

Brak aktualizacji mimo dokonanej opłaty z góry może być potraktowane jako forma dodatkowej ukrytej opłaty za samochód i może zainteresować docelowo instytucje w Polsce. Można domagać się aktualizacji lub obniżenia ceny samochodu o niezrealizowaną usługę.

Edytowane przez chucky80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!