Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nawigacja w R-Link 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pakiet na trzy lata, nie śpieszy mi się. Niemniej moje reklamacje w większości są skuteczne. A tu podstawy są, bo nie dostaję usługi, za którą zapłaciłem. A nie dostałem jej za free jak niektórzy...

Edytowane przez chucky80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam na my.renault co pewien czas i nadal echo...

pisałem meile z renault polska odpowiedz to : mapy w fazie testów. Dzwoniłem do renault polska klepią to samo. Jak wykupie nową subskrypcję to kiedyś bedzie aktualizacja.... Taaaa już wykupiłem ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie

 

Czy ktoś może ma jakieś aktualne informacje w kwestii aktualizacji nawigacji na ten moment?

Ostatni raz pisałem do Renault 2-3 miesiące temu i było tylko info że testy itp itd......

Czy poza samą aktualizacją map można się spodziewać jakiegoś update samego systemu multimedialnego ?

Czy jest generalnie szansa przejścia z wersji 2.2.xxxxxx na 3.3.xxxxxx?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę jestem pogubiony. Powiedzcie mi, czy aktualizacje dotyczą tylko i wyłącznie map TT (gratis przez pewien czas a potem c.a. 84 ojro), czy jest również możliwość oddzielnego aktualizowania samego systemu R-Link (firmware). Byłem wczoraj w ASO i powiedziano mi, że gratisowe aktualizacje już mi się nie należą (były przez pierwszy rok), a jak chcę, to mogą mi zaktualizować "system" za rzeczone c.a. 84 euro ( Pan nie przyjmował do wiadomości podziału na system i mapy).  Aktualizacją zainteresowany jestem średnio, ale o aktualny firmware chciałbym zadbać.

 

Wersja oprogramowania 2.2.15.703

Wersja oprogramowania startowego 4711

Nawigacja 9.12.106.586426 Sep 2 2015 / mappackage_tt_feu - 2014_12

 

Ps. Akutalizacji z myRenault nie udało mi się zaciągnąć - piekielnie wolno idzie i zrywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę jeszcze do pytania PCet coś od siebie co chciałbym się dowiedzieć ponieważ tego nie sprawdzałem. W Koleosie z 2013 mapy aktualizowałem niezależnie od całego systemu. I całość odbywała się przez aplikację TomTom i mapy był zawsze w miarę świeże. Zresztą taką samą procedurę robiłem w Scenic III. Próbował ktoś niezależnie aktualizować mapy TT? Ponieważ to chyba zwykły Carminat, chyba że coś w głębszej warstwie zmienili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież aktualizacja softu jest darmowa (bynajmniej tak mi się wydaje) nie chodził mi telefon miałem wersje 3.3.15 i za darmo zaktualizowali mi do 3.3.16.946 i nikt nie sprawdzal nawet czy telefon chodzi całość w ASO trwała około 2-3h.

A aktualizacje map macie na 3 lata w cenie auta ściąga się je z R-Link toolbox aktualnie plik ma 4.886MB a instalacja trwa 35 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kamil007 napisał:

Przecież aktualizacja softu jest darmowa (bynajmniej tak mi się wydaje) nie chodził mi telefon miałem wersje 3.3.15 i za darmo zaktualizowali mi do 3.3.16.946 i nikt nie sprawdzal nawet czy telefon chodzi całość w ASO trwała około 2-3h.

A aktualizacje map macie na 3 lata w cenie auta ściąga się je z R-Link toolbox aktualnie plik ma 4.886MB a instalacja trwa 35 minut.

 

Masz AA/ACP na 3.3.16.946?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adamsxxx napisał:

Aktualizacja softu a map to 2 różne rzeczy, soft muszą zrobić na gwarancji.

 

Ponownie rozmawiałem z ASO i tym razem Pan potwierdził, że tak właśnie jest. Będę musiał pojechać raz jeszcze...

Przy okazji znalazłem stronkę z informacjami na temat dostępnych softów R-Link i już wiem, że dostępna dla mnie powinna być 2.2.18.590 .

 

R-Link Software Updates

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra strona. Przy okazji dodam (dot. aut z softem 2.2.xxx), że dopóki nie zaktualizujemy softu do najnowszego, nie mamy możliwości samemu ściągnąć map. Mnie również to czeka, już rozmawiałem z renault polska, bo oprócz braku aktualizacji przy moim sofcie (2.2.15.703), nie mogę również podłączyć się poprzez bluetooth z tel. (android 7.0), cały czas rozłącza, raz nawet zawiesiłem rlinka, potem dałem spokój. Czekam aż będę zawezwany :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!