Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Poszukuje osobę z CLIP


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Poszukiwana osoba z okolic Śląska-ktoś kto się zna się bardzo dobrze na rzeczy (pełna obsługa OBD)i ogarnie mi reprog lub przywrócenie funkcji R Link 2 w Megane 4.Bawiłem się wczoraj w trybie Developerskim i trochę namieszałem.Tak teraz wygląda mój ekran R Link 2-chodzi o przywrócenie pełnej funkcjonalności :)Sprawa bardzo pilna i jak najszybciej do załatwienia.Pozdrawiam.

kontakt:Rafał tel.606-214-576

DSC_0076.thumb.jpg.1c1393055ebcd05d9f0488816d0c2169.jpg

Widzę,że nie ma co szukać i kombinować:)

Jadę w środę do serwisu na reprog R-Linka i po problemie:)

Pozdrawiam.

Edytowane przez lubowitz78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super-podaj mi swój numer-zadzwonię do Ciebie :)

Ja jestem z Tychów ale jak mi pomożesz to nie ma problemu i do Ciebie podjadę :)

Jak możesz napisz do mnie na priv-nie wiem dlaczego ale ja mogę wysłać tylko 2 wiadomości-po jednej dla danej osoby i więcej nie mogę.Napisz mi na PW Swój numer.

Wielkie dzięki :)

Witam.

Dzisiaj tj. 23-10-2018-dzięki pomocy kolegi Qbak-było to drugie podejście-pierwsze się niestety nie udało-mój R-Link 2 wrócił z powrotem do stanu wyjściowego i wszystko działa i śmiga jak należy.

Wielkie dzięki za pomoc i zaangażowanie:)

Edytowane przez lubowitz78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@Qbak - ja jestem z Bielska-Białej i poszukuję kogoś z CLIPem do aktywowania w radiu USB i AUX. Opisałem to w tym wątku: 

Ty jesteś z Rybnika? Byłbyś w stanie ogarnąć aktywację tego? Jeśli tak, napisz prywatną wiadomość i jakoś się dogadamy. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!