Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomoc w wyborze


maciejmacku

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie w tych pieniądzach chyba, że faktycznie jest wszystko perfekcyjne i udokumentowane.

Silniczek jest fajny i pasuje do sportowego charakteru autka, bardzo cichy i dynamiczny chyba najfajniejszy w tym modelu po 2.0TCe ;-) Zapytaj o VIN i sprawdź w ASO.

 

 

 

Edytowane przez witman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto już mam sprawdzone, w wykazie rzeczywiście nie ma nic o ksenonach. Przebieg autentyczny, historia serwisowania też jakaś jest. Tak z wyposażenia to czujniki parkowania na plus, a reszta standard chyba.  

 

Edit: Można jakoś sprawdzić ile orientacyjnie wynosiła cena salonowa takiego auta w dniu zakupu? 

Edytowane przez ravon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest klimatronik dwustrefowy, a to fajna rzecz.

Takie rzeczy jak parktronik można zawsze dołożyć nawet oryginał za nie wielkie pieniądze, navi też można jak ktoś chce, gorzej z xenonami i klimatronikiem.

Zauważyłem, że jest jeszcze hamulec automatyczny, co jest raczej rzadkością w Coupe. Podrapane klawisze radia co jest normą przy użytkowaniu przez kobitkę ;-)

Edytowane przez witman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że poruszyłem drażliwy temat. Dobrze, że koledzy z kulturą zwrócili uwagę na wypowiedź Pana Policjanta  :).

Ja swoje auto szukałem 6 miesięcy. Przy okazji wydałem ponad 500 zł, na przeglądy przed zakupem i w Renault i na zwykłych stacjach diagnostycznych. Z perspektywy czasu nie żałuje bo to co widziałem podczas przeglądów pozwalało mi nie kupić np. auta, które miało przeszczepiony przedni błotni z innego modelu. 

Druga stara prawda o kupowaniu, zabierz kogoś kto nie kupuje auta i na chłodno je oceni pokazując Ci wszystkie mankamenty. 

 

  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-renault-megan-iii-1-6-dynamique-ID6zfuCQ.html#feea12855c

Nie za drogo jak na ten rocznik?

Sprawdziłem w cepik i przebieg wydaje się dość wiarygodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartość podnosi pierwszy właściciel i salon Polska. Jeśli jest w tak idealnym stanie jak pisze to cena do przemyślenia. Coś pewnie by jeszcze spuścił. Może ciut za wysoka no ale jak jest igła to ja bym się zastanowił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić czy był już wymieniany rozrząd i co było wymieniane.

Z tą najbogatszą wersją wyposażenia to gość delikatnie mówiąc trochę przesadził ;-)

A gdzie kontrola trakcji ? Nie napisał, czy po prostu jej nie ma ?!

Edytowane przez witman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób rozrząd, bo paski lubią się urywać przed terminem, a wtedy poważna i kosztowna naprawa lub szukanie silnika. 

Jeśli pasek ma już 5 lat nawet przy małym przebiegu to należy go zdecydowanie wymieć !

m_dyszk Ty masz już MIV silnik SCe ?

 

Edytowane przez witman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrząd to u mnie pierwsza rzecz do zrobienia po kupnie samochodu a w tym silniku to jeszcze KZFR.

Napisałem, żeby podał mi historię napraw, zapytałem jeszcze o ASR i ESP. Czego jeszcze przydatnego brakuje w wyposażeniu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to brak tych systemów ASR i ESP oraz system wspomagania nagłego hamowania, takie rzeczy jak NAVI można dołożyć lub się bez tego obyć.

Można odpuścić grzane stołki, skóry, xenony, nawet klimatronik za manualną klimę, ale bez ASR i ESP ja bym nie kupił, to bardzo pomocne systemy bezpieczeństwa o których nie raz już się przekonałem w porze jesienno-zimowej, szczególnie zimą bardzo pomocny jest ASR !

Jak ktoś jeździ po terenie górzystym i krętymi drogami to niech się nawet nie zastanawia. Takie systemy miałem już w Sceniku 1 z 2002r i bardzo sobie to zawsze chwaliłem, a nieraz uratowały mi skórę !

 

Edytowane przez witman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odp.

 

"Witam , wystawiając samochód podaliśmy cenę do negocjacji z myślą o wymianie rozrządu, który , jak Pan zauważył, należałoby juz wymienić, Samochód nie był serwisowany w ASO nie posiada ASR i ESP, Całość jest sprawna, robione były: zużywające się z przodu klocki a z tyłu tarcze i klocki, amortyzatory z przodu i akumulator; bez wypadku, oryginalny lakier, Pozdrawiam "

Edytowane przez kede86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!