Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim!

Od dziś jestem użytkownikiem tego Forum.

Kupiłem Renault Megane Calssic 1,6 16V RT 1999r. (model 2000) i dlatego zainteresowałem się tym Forum.

Jescze raz witam Wszystkich :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! jestem użytkownikiem megane 1.4 8v e7j.Na waszym forum znalazłem wiele intesujących mnie tematów.Bo widzicie jak kupuje się używane auto, to zaczynają się problemy,czasem mniejsze,a czasem większe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam świeżą wiarę!! Jakże dobrze widzieć tylu nowych 'użyszkodników' 'renófeczek' Hrhrhr.. Propos polecam zaglądać na www.klubrenault.pl , poszukać listy dyskusyjnej.. Pomocne rzeczy również, a i ludzie przyjaźni, także.

Iha oha Iha oha, ale uwielbiam siać propagandę! 8-) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Mateusz, 20 lat, póki co :!: , to Meganka na spółkę z tatą ;-) . Interesuje się głównie motoryzacją w szerokim tego słowa znaczeniu tuning, Car- audio (Megi zaczyna powoli grać 8-) ), A co do autka to: Ph1, Hatchback, 1.6e, bordo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiatam wszystkich poraz drugi bo 1 posta juz mam na forum, jestem z rybnika, mam megi 1 ph2 z 2000 r. sedan wersja RT 1.9 dti 98 KM , autko posiadam juz 3 rok, wogole to juz moj 3 francuz i nie narzekam, jestem czlonkiem klubu KRC - takze moze kogos z klubu spotkam w borkach w tym roku - niestety nie bede tam megi tylko clio 1.8 16v :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michal83

To i ja chcialbym sie przywitac.

 

Juz od 3 lat smigam Megane II 2.0 i to wszystko wiecej szczegolow zdradze jak ktos zapragnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów

 

dawno dawno temu... jezdzilem Renault 5, pozniej przerwa na odpoczynek od samochodów na "FY" :> ale jednak Scenic okazal sie na tyle ciekawy ze sie nie oparłem od 26.04.2007 jestem szczęśliwym posiadaczem takowego z 2002r 1,9 Dti

 

pozdrawiam forumowiczow i do zobaczenia na forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A więc należało by się przywitać na nowym forum. Dziś zakupiłem Meganke II z roku 2004

z silnikiem 1,6 . Klimatronik , karta z transponderem itd. Mam jednak pewne obawy bo....

kupiłem ją od magików koło Pleszewa przywiezioną z Francji..ale już po naprawie.

Wyskakuje błąd poduszek...choć sprzedawca się zaklina że wszystko OK.

Mam pytanie...ale to pewnie nie tu tylko w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem RENAULT MEGANE 1.6.

Jak na razie jestem zadowolony choc po dwoch dniach przestal dzialac licznik kilometrow.a po wymianie zarowki w kontrolce poduszek ,caly czas sie swieci wiec nie wiem czy one wogole sa w pojezdzie.moze cos poradzicie Panowie?

 

[ Dodano: 2007-05-12, 18:20 ]

Meganka moja oczywiscie z 1996 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!