Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo serdecznie witam wszystkich posiadaczy Renault. Sam jestem posiadaczem meganki 2 ,1,5 dci z 2003 r i jak narazie nie mam z nią problemów oprócz zamka tylnej klapy od kilku dni ale i z tym się uporam. Na tę stronkę trafiłem przypadkiem i jest super bo można się wiele nauczyć i dzielić się radami.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich i do miłego......

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Od dzis mam nadzieje udzielac sie jak i korzystac w bogactwa rad uzytkownikow renault a szczegolnie Megane ktorego w ciagu najblizszych dwoch tygodni stane sie szczesliwym wlascicielem - narazie Twingo :( Jako ze Renault to moja marka rodzinna od wielu lat ufam ze uda mi sie utrzymac wiernosc :)

 

Pozdrawiam,

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum.Od kilku dni mam Scenica 1.9DCi 2001r. Dynamique.Jest to moje pierwsze Renault (dotychczas tylko Fiat),pierwszy Diesel i to odrazu turbo.Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Właśnie nabyłem Megane II faza II podemonstacyjny 2007 ze śmiesznym przebiegiem 11 tys. To już moja druga Renia po Thalii... :( O wiele bardziej komfortowa zresztą... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powwoj, bo tu jak w rodzinie ;-)

Przy okazji, w imieniu Administracji, witam serdecznie na forum wszystkich nowych użytkowników. Proszę o dokładne zapoznanie się z regulaminem i przestrzeganie jego postanowień. (na to kładziemy tutaj bardzo duży nacisk) Poza tym życzę bezproblemowej "współpracy" z Waszymi Reniami. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie jestem tu nowy i ciesze sie ze znalazlem taka stronke jezdze meganka 1,4+gaz od pazdziernika zeszlego roku co prawda dama mi sie troszke w kosc a raczej pociagnela po prtfelu ale jestem bardzo zadowolony z tego autka chetnie podziel sie swoimi doswiadczeniami pozdrawiam serdecznie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Nie mam na razie problemów ze swoją świeżo nabytą Meganką - a może jeszcze nie wiem że mam. Dopiero ją poznaję i myślę, że to forum pozwoli poznać mi lepiej to autko. Nie miałem wcześniej "francuzika". Pozdrawiam! :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!