Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jeżdżę Meganką ponad 3 lata, ale dopiero wczoraj znalazłem to forum!

Moje autko to Coupe, szary metalik (blask krzemu to się chyba zowie, he he:), silniczek 1.6 8V, Śmigam od roku po Łodzi na kujawsko-pomorskich blachach:).

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy meganki niezależnie od wersji!:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowy na tym forum. Znalazłem je przypadkiem gdy szukałem rozwiązania pewnego problemu. Mam nadzieję że będę mógł dzielić się z wami tylko pozytywnymi doświadczeniami z urzytkowania mojego Sceniczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Kupiłam megankę tydzień temu i nie zdąrzyłam się jeszcze Wam przedstawić. Mam 27 lat, mieszkam w Łodzi i jestem asystentką księgowego, moje auto ma 12 lat i jest jak widać koloru czerwonego z silnikiem 1,6 8V. Moje poprzednie auto to Fiat 126p :P . No i w skrócie to chyba na tyle. Mam nadzieje że w Łodzi bedzie dla nas jakieś spotkanko żeby się bliżej poznać :-> Gorąco Was pozdrawiam. Magda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Mam na imię Darek. Po 4 latach jazdy Astrą GSi przesiadłem się do Meganki, którą zakupiłem w lutym w Chemnitz. Mieszkam w Skarżysku-Kamiennej. Zawodowo zajmuję się gadżetami reklamowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Po latach zmagania się z różnymi markami, ostatnio stałem się szczęśliwym właścicielem Megane II 1,6 16V z 2002 r. Pomimo, iż zakup był nie planowany, a spontaniczny (miał być Peugeot lub Citroen ;-) ), mam nadzieję, że zostanę tutaj dłużej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.pozdrawiam wszystkich posiadaczy samochodów renault.mam na imię rafał niedawno moja zona kupiła sobie żółtą megankę coupe, całkiem fajny samochodzik,super że jest takie forum i propozycje zlotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych w imieniu administracji :P

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum. :!: :P

Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ;-) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ok>

Witam wszystkich serdecznie !!!

Mam Renault Megane Scenic 1.9 DTI 98r.

Jest mały problem po włączeniu 5 biegu strasznie hałasuje ( pozostałe OK )

CO ROBIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:

To jest temat tylko na powitania. - Prezes

 

[ Dodano: 2008-05-04, 21:50 ]

Przepraszam !!! :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Niedawno stałem się posiadaczem Renault Megane Scenic, 1.9 DCi z 2002 roku, wersja Fairway.

Na razie autko jest super, żadne mi się tak nie spodobało od razu. Mam nadzieję wiele na forum się dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!