Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! <ok>

 

Po długich poszukiwaniach stałem się posiadaczem Renault Megane 1.6 96' i jestem bardzo zadowolony :(

 

Teraz mam dużo pracy, ale postaram się tu często wpadać.

 

Pozdrawiam Wszystkich :)

 

Mariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj kupilem na e-bayu: 2001 RENAULT MEGANE SCENIC EXP AUTO,

1,6 16v z przebiegiem 40k mil. i od wczoraj czytam to forum <ok>

(Mialem 8 lat temu reno espace i bardzo sobie chwalilem ta renatke)

Moze akurat trafialem na takie posty, ale czuje ze nie jest to bezawaryjne autko :-(

ale coz..... raz sie zyje!

jutro zasuwam po odbior :-P

Witam wszystkich posiadaczy renatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich! w grudniu 2007r. zakupiłem renault megane (hatchback) z 97r. 1.6 90KM. wersja wyposazenia to RT i poki co jestem bardzo zadowolony <ok> wszystko dziala bez zarzutów :( samochod zadbany znajomy mechanik po wymianie pasków, olejów i filtrów stwierdzil ze igielka. na wyposazeniu mam:

 

Tym chwalimy się w odpowiednim dziale. Ma forum piszemy z polską czcionką. - Prezes

 

jestem bardzo zadowolony

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z początkiem maja nabyłem Meganke 1,4 16v z 2002roku wersja AIR ( ABS, klima, 4 AIR BAG, wspomaganie, elektryka, centralny zamek, immo) zdjęcia zapodam później

pozdrawiam wszytkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni posiadam Megane Scenic Kaleido 1,6 16V 107KM 1999 r.

 

Witam Wszystkich na forum i pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE!!!!

Od stycznia tego roku wraz z moją wspaniałą małżonką jesteśmy posiadaczami MII Grandtour 1,6 16V Z 2004 r.przebieg 46 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Dziś odbieram stały dowód rejestracyjny więc będę oficjalnie właścicielem przejściowego modelu megan 1,9 DTI z 98/99 przebieg oryg. 87tys !!. Wyposażenie (ABS, klima, 4 AIR BAG, wspomaganie, centralny zamek, immo, elektyczne przednie szyby, halogeny). Reszę sam zamontuję <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!