Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

 

Od tygodnia jestem właścicielem ślicznego Renault Megane Classic 1.6 RXE z 1999 roku :)

Mam nadzieję, że przejadę nią wieeeeeele kilometrów, które będę milo wspominał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W końcu udało mi sie zalogować, więc się witam.

Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Meganki 1.9dti z 2002r, jak na razie obyło się bez większych problemów.

Przesiadłem się z Peugota 205

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakiś czas temu już się zarejestrowałem ale nie korzystałem z forum.

 

Teraz nadszedł ten czas...

Hej wszystkim nałogowcom megane - posiadam takową z 2002 roku i jestem jej pierwszym posiadaczem od kiedy miała 17 km na liczniku.

 

Posiada 1.4 16V i jest koloru szarego w wersji hatchback.

Moje ukochane dziecko - drugie...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.posiadam megane II CC z 2004roku i jak narazie jestem zadowolony, chetnie podziele sie moja wiedza o tym modelu a jeszcze chetniej dowiem sie czegos wiecej:) pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Stałem się szczęśliwym posiadaczem Meganki w wersji Classic (2.0, automat) z 1998r.

Stawiam pierwsze kroki na tym forum.

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.

Pozdrawiam!

Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

od ponad miesiąca jestem posiadaczem Megane 1.6e RT' 95. To było nie planowane dziecko ;-) mam nadzieję, że pomimo wieku da się jeszcze wychować. Poprzedni pojazd Fiat Uno (ulubione pożywienie korników żelaźniaków). Zabieram się do zadawania pytań.

 

Pozdrawiam Forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Swoja pierwszą Megę zakupiłem w kwietniu, od tego momentu czytam uważnie Forum i gromadzę wiedzą na temat tego autka. Mam nadzieję, że pytania, które zadam nie będą powielać wątków już istniejących :mrgreen: Moje autko Megane II ph. I, 1,6 16v, 3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od kilku dni spaliny za moje pieniądze produkuje Megana Grandtour 1.5 dCi z 2004r, mam nadzieje, że na forum zabawię bardzo długo a informacji szukać będę tylko w przyjemnych sprawach, czego życzę wszystkim użytkownikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :mrgreen:

Swietne, bardzo pomocne forum. Dzieki temu ze tu trafilem stalem sie wlasnie posiadaczem Megane II 1.5 dCi, rocznik 2005, bordowy metalik. Bardzo fajne autko z charakterem.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!