Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich nowych w imieniu administracji :)

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum. :!: :)

Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ;-) :)

Przypominam jednocześnie NOWYM, że to jest temat tylko na powitania :!:

Rozwiązywanie problemów na forum w odpowiednich działach po uprzednim zapoznaniu się z regulaminem i poszukaniem czy już nie było o tym mowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się przywitam ;-)

Od wczoraj jestem właścicielem czarnej Megane 1.9DCI 120KM

Cudeńko :)

Zdjęcia oczywiście umieszczę ale wpierw do lakiernika oddam na polerkę bo były właściciel na szczotkach ją mył i to tylko od święta :evil:

A tak na marginesie dodam że przesiadłem się z CC 700 z 94r. Możecie sobie wyobrazić co czuję gdy naciskam gaz i czuję ten przyjemny mruk diesla i ucisk w klatce piersiowej podczas przyspieszania :)

 

pozdrawiam

wally

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wszystkich obecnych i przyszłych użytkowników forum

Mam na imię Darek, od kilku tygodni stałem się użytkownikiem Megane Classic 1.6e z rocznika 98.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów

Jestem nowym posiadaczem marki Renault i wiem o nim tyle co kot napłakał.

Mam nadzieję, że będę mógł dowidzieć się tutaj wielu ciekawych rzeczy, a z czasem sam będę mógł doradzać i wypowiadać się na określone tematy.

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry. Witam wszystkich forumowiczów i użytkowników renówek zarazem. od Paru dni jestem posiadaczem scenica 1.9DCI 2001r i powiem szczerze, ze moja wiedza na temat tego pojazdu jest zerowa. Jeszcze, bowiem mam nadzieje ze z Wasza pomoca szybko ulegnie to zamianie.

pozdrawiam serdecznie, stempel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem posiadaczem megi I kombi 1.6 16V, 1999 rok. Przywiozlem ja sobie osobiscie z Holandii, ma zalozony holenderski gaz. Mam ja niecaly rok, do tej pory spisuje sie dobrze.

Ma przejechane 160 tys. Przyjechalem nia z Polski do Irlandii (pracuje sobie na wyspie), 2200 km prawie nieprzerwanej jazdy ze srednia predkoscia 120 km/h. Wszystko ok. Jezdze na benzynie, Irole nie maja gazu, wyjdzie na lepsze dla serducha Megi.

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!