Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - nazywam się Piotrek - wiem że nieładnie z brudymi butami na forum wchodzić więc chciałem Was wszystkich serdecznie powitać - wprawdzie nie jestem użytkownikiem Renault ale mimo wszystko będę do Was częściej zaglądał - bardzo fajne forum - a związane z branżą w której pracuję - dlatego też pewnie co jakiś czas będzie mnie tutaj widać z pytaniami, może komuś coś podpowiem, a może komuś coś sprzedam - w każdym razie WITAM jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i pozdrawiam. Mija tydzień od kupna Reni i nadal jestem pozytywnie zaskoczony. Oczywiście o ile to możliwe będę uczestniczył w życiu forum, ale na początku pewnie będę szukał tego, czego jeszcze nie wiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :)

 

Nie posiadam jeszcze renówki ale może wkrótce :) Jak na razie czytam i szukam. Nie chcę się wpakować na minę więc rady dotyczące zakupu są bezcenne.

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!

Od ubiegłej soboty wszedłem w posiadanie nowiutkiego Megane II sedan 1.6 Alizee w jedynym słusznym kolorze tj. szary eclipse :)

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z autka a zwłaszcza komfortu i ze spalania :).

Auto jak pisałem zostało zakupione jako nowe, w chwili obecnej ma ok 1200km przebiegu.

 

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!