Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od kilku dni mam Megane I 1998 r. 1.6 8v.

Serdecznie pozdrawiam;

chętnie dowiem się kto jest z Gdańska i ma podobny model ;-)

MARK1

 

[ Komentarz dodany przez: gojgien: 2008-05-06, 23:18 ]

Swoją ciekawość zaspokoisz klikając na: "użytkownicy", metoda sortowania- skąd, i "sortuj". Już na pierwszej stronie (jeśli zostawiłeś "rosnąco") masz 3city, 3-miasto, 3mia100.... Reszta pod "G"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH!JESTEM POSIADACZEM SCENICA 98 ROK.AUTO JEST REWELACYJNE ,MAM NADZIEJE, ZE NIE TYLKO JA TAK SĄDZĘ

 

[ Dodano: 2008-05-08, 17:05 ]

MAM TYLKO JEDEN PROBLEM .AUTO MAM OD ROKU I WSZYSTKO BYLO OK.NIEDAWNO ZACZEŁO STUKAĆ W KIEROWNICY PO ZAPALENIU SILNIKA.KIEROWNICA JEST PROSTO I JAK ENERGICZNIE KRĘCĘ PRAWO LEWO TO WYCZUWAM STUKANIE.OBJAW NASILA SIĘ JAK JEST ZIMNO.ZAWIESZENIE SPRAWDZANE BYŁO W TRZECH WARSZTATACH I JEST OK.

 

Zanim coś więcej napiszesz na forum, odsyłam do regulaminu. <ok> Proszę zapoznać się z nim dobrze - odpytam ;-) Proszę poprawić treść posta :!:- Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych w imieniu administracji <ok>

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum. :!: :(

Życzę miłej lektury i bezproblemowej jazdy Waszymi autkami ;-) :)

Przypominam jednocześnie NOWYM, że to jest temat tylko na powitania :!:

Rozwiązywanie problemów na forum w odpowiednich działach po uprzednim zapoznaniu się z regulaminem i poszukaniem czy już nie było o tym mowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na forum trafiłem kilka miesięcy temu, gdy szukając samochodu chciałem poznać kilka opinii o megankach.

Po długich poszukiwaniach fajnego samochodu za niewielką kasę od dwóch tygodni jestem posiadaczem Megane I 1998 r. 1.6 8v.

Mam nadzieję że na forum będę częściej wpadał towarzysko niż szukając porad w sprawach rożnych usterek.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nowym forumowiczem . posiadamy z żoną scenic 2 1,9 dci. jak narazie jestem bardzo zadowolony. pozdrawiam moderatora z rybnika który namówił mnie do odwiedzenia tej strony ( niech żyją brody <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie - od wczoraj jestem (mam nadzieję szczęśliwą ) posiadaczką Scenic'a 1,9 diesel z 2005 roku ... Na razie poza radością z nowego autka dobija mnie brak instrukcji obsługi w języku polskim - właśnie szukając jej trafiłam na forum ... tu wstąpiła we mnie nadzieja, że może ktoś mi pomoże ... Na razie nie potrafię nawet zlikwidować limitu prędkości :-( nie mówiąc już o ustawieniu radia ... horror ... Pozdrawiam serdecznie wszystkich na forum. Anna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posadaczy Renault Megane.

Od trzech tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Megane I PhII 1.9 dCi Kombi.

Bardzo mnie cieszy Wasze (nasze) forum i ilość informacji jaką można tu zdobyć, myśe że zagoszcze tu na jakiś czas.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!