Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zabezpieczenie tylnego zderzaka


Rekomendowane odpowiedzi

Mam zabezpieczenie w postaci folii karbonowej. Folia jest czarna i samochód czarny i ładnie się prezentuje. Tylna klapa obciera folię, planuje wizytę w ASO za jakiś czas aby zrobili z tym porządek i folię trzeba będzie zedrzeć. Jak poprawią to folię nakleję ponownie. Taką folię mają w każdym zakładzie zajmującym się oklejaniem samochodów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO bo ktoś dał ciała z tym rantem klapy - żeby tylko kapało do bagażnika - mnie już kilka razy kapnęło za kołnierz (jakie wtedy k.. i ch.. poleciały pod kątem inżynierów Renault to głowa mała).

W poprzedniej Lagunie II PhII nic nie kapało, nawet w drugim moim samochodzie (300c Touring) nic nie kapie po otwarciu klapy.

 

Moja też zaczęła obcierać zderzak - ale w grudniu przegląd to będą mieli co poprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Odświeżam wątek. Ktoś może stosuje jakieś metalowe zabezpieczenie tylnego zderzaka od strony klapy bagażnika? Widzę, że na internecie są dostępne różne. Ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie?

Edytowane przez flowgrid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poszukuje takiej listwy ze stali nierdzewnej. Na znanym portalu jest dużo ale wole zobaczyć ją w realu. Zauważyłem rysy na zderzaku więc szybko muszę zakupić listwę. W przyszłym tygodniu zajadę do producenta (produkują bardzo dobrej jakości listwy) takich akcesorii w Białymstoku. Zapytam czy będą robić do hb- mam nadzieje że tak. Na ich stronie jest tylko do megane IV kombi. W poprzednich autach miałem listwy tego producenta i zdawały egzamin. Jak będę coś wiedział to dam znać. 

 

Złożyłem wizytę dzisiaj u producenta listew. Tylko produkują do kombi. Do hb nie planują produkować bo wg nich małe zapotrzebowanie. Znalazłem listwy ze stali nierdzewnej na zderzak tureckiego producenta, dystrybutor z Gdańska. Zamówiłem, ma przyjść za ok. 1,5 tygodnia. Cena 170,00 zł plus przesyłka. Ponoć są dobrej jakości. Występują w dwóch wersjach, wysoki połysk i satyna. Dziś mi wysłali tylko listwę ozdobną ze stali nierdzewnej tłoczoną na rant klapy bagażnika w cenie 120,00 zł. 

 

Edytowane przez Pablo7777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 1.04.2018 o 21:26, AdamiGo napisał:

Nie papuguj.

 

Cześć,

Gdzie zamawiałeś? Możesz podać link? ewentualnie na priv.

Pozdrawiam

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!