Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

grand coupe otwieranie bagażnika


Rekomendowane odpowiedzi

mnie to tak wkurza, że po gwarancji albo zmienię silownik na mocniejszy, albo dorzuce drugi po prawej stronie. Ostatnio widziałem jak gościu otwierał bagażnik w passacie leciał do góry aż miło, no ale cena czyni cuda :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2018 o 14:30, cegla11 napisał:

@Geble jak jedziesz teraz na przegląd zgłoś im problem z bagażnikiem, może zrobią jaką akcję serwisową. Mi u Pietrzaka nie wymienili teleskopu, powiedzieli, że nie ma na magazynie. U Dąbrowskich od razu bez problemu, ale dalej jest to samo, widocznie zła technologia. Na zdjęciu widziałem, że masz funkcje otwierania nogą działa Ci to bez problemu?

 

Nie ma problemu od w okresie wiosna - lato. Jesień i zima to praktycznie zerowa skuteczność czujnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to zgłaszam i teraz w pn mają wymienić dodatkowo jakąś antenę do tego, ale mi na mrozie czujnik jakby całkowicie się psuł, bo sami mi raz powiedzieli, że jest zepsuty. Bo rozumiem jest mróz i nie działa, ale jak puszcza to ma działać, a tu dupa. A bagażnik to zależy jak jechałem teraz do Gdańska (auto zagrzane) to bagażnik otwierał się nawet z anteną z CB radia...

Edytowane przez cegla11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a w twoim dobrze się otwiera? Mi już wymieniali teleskop na nowy i czujnik ruchu nogą, teraz niby jakąś mocniejszą antenę (nie wiem po co ona jest) zamontowali, w serwisie działało. Wczoraj po 8h postoju w pracy chce wkładać teczkę ruszam nogą i nic.... Jak otwieram z pilota to potem się klamki nie odblokowują automatycznie i trzeba tez z pilota otwierać. Pojechałem do sklepu i się otwierał na czujnik nogą. Nie wiem o co tu chodzi. Ciekaw jestem jak to wygląda w fordach i innych markach. Podobno w vw jetta też nie zawsze klapa otwiera się do samej góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest bez sensu. Taka sama funkcjonalność jest w MIII i MII. Przyład zastodowania: podjeżdżamy z wózkiem po zakupach pod kufer, otwieramy, pakujemy zakupy, idziemy odprowadzić spokojnie wózek i nie musimy zamykać auta bo drzwi są zamknięte.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem z Hands free i podobno jest akcja serwisowa na klamki .. Maja mi na dniach wymienić .. Jak podchodziłem do auta to lusterka się otwierały ale same drzwi nie chciały się otworzyć szczególnie jak było wilgotno i zimno ..

Edytowane przez Darekk3212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest Tak, że jak podchodzę do samochodu i ten się otwiera tzn lusterka się rozkładają to czy można otworzyć bagażnik noga? Wydawało mi się że to działa ale dzisiaj żeby otworzyć bagażnik noga musiałem najpierw otworzyć drzwi wówczas dopiero puszczam centralny zamek.

Jednak działa. Dzisiaj rano po nocnych opadach bagażnik się nie otwierał a popoludniu już tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podejdziesz to auta i lusterka się otworzą to nową powinno otwierać bagażnik nawet jak drzwi nie otwierasz. Jednak czasem to nie działa (nie wiem czemu) mi już 2 razy wymieniali ten czujnik, teraz niby jaką mocniejszą antenę dali. Ale z otwieraniem do góry to loteria (za słaby teleskop) ten mi też już raz wymieniali bo w ogóle nie podnosił klapy. Po gwarancji albo wsadzę drugi albo ten zamienię na mocniejszy bo strasznie mnie to irytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!