Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Radio - restartuje się


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie raz się zdarzyło, że jechałem na nawigacji a tu na największym skrzyżowaniu, bez powodu zgasło wszystko = dźwięk pani z nawigacji, obraz, podświetlenie - cała środkowa konsola przez 15-20 sekund była czarna i nie reagowała na nic... włączyła się po tym czasie jak gdyby nigdy nic ... do aso jeszcze nie jadę, bo jak pisali przedmówcy: "u nich wszystko działa"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Miałem podobny problem. U mnie na początku wgrali nowe oprogramowanie - nie pomogło, wymienili zegary (licznik) - nie pomogło, teraz wymienili radio, ale nie wyświetlacz, tylko radio schowane pod deską) no i zobaczymy.. Dam wam znać czy pomogło, jak trochę pojeżdżę :)

 

A jednak wymiana radia nic nie dała - nadal następuje restart. Niech szukają dalej :)

Edytowane przez looko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U  mnie też jest podobnie chociaż wydaje mi się, że tylko podczas słuchania radia. Ale ostatnio spotkało mnie coś innego. Podczas odtwarzania z USB (chyba nie miało to znaczenia) zgasł cały panel (wyświetlacz oraz podświetlenie wszystkich klawiszy, także klimatronic, awaryjne). Radio grało nadal ale nie działały przyciski od radia. Nie można było wyłączyć, zmienić głośność oraz co ciekawe nie wyłączało się nawet po zgaszeniu silnik i otwarciu drzwi. Za to regulacja przy kierownicy działała normalnie. Normalnie działał także climatronic oraz czerwone lampki na jego klawiszach. I tak przez prawie całą drogę z Wrocławi. Dopiero po dłuższym postoju na stacji (ok pół godziny) wszystko wróciło do normy. Wygląda na to, że albo był jakiś problem z zasilaniem całego panelu (czy on jest zasilany z radia?) albo coś się zawiesiło i dopiero dłuższe wyłączenie samochodu spowodowało reset.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Podobno Renault znalazło rozwiązanie problemu. Taką informację otrzymałem z Renault Polska. Mają mnie wzywać na naprawę cokolwiek to znaczy. Dam znac co i jak.

 

Trochę to trwało, ale jestem po wymianie przedniego panelu radia i już wszystko jest ok. Wyświetlacz radia nie przygasa. Tak czy inaczej planuję wymianę na wyświetlacz z androidem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!