Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III 1.9 dci 2009


matesDGL

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak kolega wyżej napisał , w tej cenie dostaniesz złom a nie samochód , policz jeszcze ile kosztowało przywiezienie auta do polski i zarobek handlarza około 2 tyś , jak odejmiesz to od ceny na aukcji która na pewno nie jest ostateczną , tylko do negocjacji ,to wyjdzie Ci że samochód jest ,,wart" z 14, może 15 tyś . zł. Nie chce być nie miły ale poważnie myślisz że taki samochód jest czego kolwiek wart ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź pod kątem  wycieków z silnika. Słabe ma oringi na połączeniu skrzyni z silnikiem  cieknie z miski i jeszcze od góry z pokrywy głowicy zdarza się też często że w dolnej części wlewu oleju jest spory wyciek. Z osprzętem raczej nie ma problemu, czy to rozrusznik czy alterntor czy układ wtrysku. Koszt zrobienia wycieku między skrzynią a silnikiem to jakieś 700 - 800 zł i jest nie opłacalny bo po 15-20 tyś jest to samo. Widziałem auta z 2011 roku z tym silnikiem i wyglądają tak samo wszystkie jak jeden zalane olejem nawet z bardzo małymi. Pozdrawiam

Swoją drogą Megane III z tym silnikiem jest dość żwawe spala w przedziale 6-7 litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie coś "śmierdzi" ta oferta.

Ja w tamtym roku kupiłem swoje megi w podobnym przebiegu, mam jeszcze szkło i skórę i dałem ok 10 tysi więcej, a auto było serwisowane w aso, cała historia w salonie obok mnie.

Chyba, że ceny tak spadły w ciągu roku...

Ja w tamtym roku szukałem takiej megi chyba z 2-3 miesiące, przeglądałem setki ofert z mobile.de i innych portali, kupowałem płatne raporty i 6 na 10 aut było albo bite albo przebieg kręcony. Na szczęście jak już zrezygnowałem nagle trafiłem ofertę pod nosem.

Życzę powodzenia i wytrwałości, bo łatwiej teraz kupić mieszkanie niż pewne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!