Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Znosi na prawo :( mechanik nie zrobił


Rekomendowane odpowiedzi

Tak bo na jego mamę było. Gościu nie wyglądał na handlarza. Ale też ma megane 3 teraz więc może widzieć ten temat. JEŚLI TO CZYTASZ - GO TO HELL !

A tak w ogóle ta zmiana lewe na prawe koła to rozumiem tylko na chwilę by sprawdzić czy jedzie inaczej? bo podobno nie można na odwrót

Edytowane przez Pogoleus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na dodatek kupiłeś auto od kogoś kto nie był jego właścicielem??? Pewnie miał już podpisaną i wypełnioną umowę danymi, których nawet nie byłeś w stanie zweryfikować? A jak zweryfikowałeś to, że jest synem tej kobiety? No to pięknie... Obstawiam, że to był handlarz... i to nieuczciwy. Ja bym się przy okazji zainteresował czy numery VIN się zgadzają w papierach i na aucie oraz zapytał na policji czy auto nie figuruje w żadnym rejestrze np. skradzionych pojazdów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no. Wpisz sobie w google hasło "zakup auta od osoby nie będącej właścicielem" i poczytaj co tam Ci wyskoczy. Pod żadnym pozorem nie powinieneś kupić samochodu od kogoś, kto nie jest jego właścicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ok to że nie powinienem kupować to już było jasne u mechanika jak mówił że była spawana podłużnica bo wymieniali przednią belkę. Megane była super utrzymywana wynika z faktur aż do momentu(2016) gdy ten gościu dorwał ją w swoje ręce i komuś w tył uderzył. Ponawiam pytanie. Czy zmiana prawo na lewo kół to tylko na parę km aby sprawdzić czy coś się zmieniło?  

Edytowane przez Pogoleus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet obstawiam inną teorię. Tzn. gość kupił auto, zorientował się, że coś jest nie tak i sprzedał Ci samochód, którego nie przerejestrował na siebie. A sprawdzałeś jego dowód? Spisałeś dane? Gdzie był zameldowany? Miał to samo nazwisko co Pani na umowie? Temat poboczny ale dla Ciebie chyba równie ważny tzn. stan prawny samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przestań spiskować na temat tego właściciela poprzedniego. Kupiłem i już go mam. Wszystkie umowy kupna sprzedaży mam itd. Nie drąż akurat tego tematu. Ktoś wie kto w Warszawie mi zdiagnozuje co jest przyczyną? No i po raz trzeci ponawiam pytanie. Na jak długo można zamienić lewe na prawe koła? Bo nie powinno sie podobno.

  • Zwycięzca 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę swoje 4 litery. NIGDY nie kupuje się aut jeśli umowa jest na kogoś innego. Szczególnie z Niemiec. Kupujesz takie auto, już nie mówię o stanie technicznym bo wystarczy, że wyjedziesz 2m od komisu i auto się rozsypie i nie masz żadnych praw do odzyskania kasy. Gorzej jak się przy rejestracji okaże, że auto figuruje w bazie pojazdów kradzionych i zgadnij kto ma wtedy przeje.... ty czy handlarz, który oficjalnie nie ma nic wspólnego z tym autem (bo przecież nie masz żadnego dowodu zakupu od niego).

XXX

Koła możesz zmienić lewo/prawo, lux na tzw X jak się robi to w autach z napędem na 4. Nawet na parę km i zobaczyć czy auto inaczej reaguję.

XXX

Tak się zmienia koła w autach z napędem 4 na 4 lewy przód na prawy tył itd. według litery X. Oczywiście koła zmień na parę KM. Jeśli będzie różnica po zmianie to wtedy napisz.

XXX

Co do warsztatów nie pomogę. Chyba, że chce ci się jechać zostawiać auto na parę dni 150 km od Wa-wy.

lapka2.gif

REGULAMIN

pkt. 5.9 Zabrania się nadmiernego i niepotrzebnego stosowania klawisza ENTER...-mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!