Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Trasa, trasa, trasa i umiejętne hamowanie silnikiem. Ja w służbowym aucie też mam jeszcze pierwsze klocki, a już blisko 90k na liczniku. Przy ostatnim przeglądzie powiedzieli, że jeszcze jest ponad 50% klocków.

Za to w Megi były już do wymiany (poprzedni właściciel jeździł po aglomeracji śląskiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel astra- sprzedany w 2014 roku od nowości u mnie, sprzedaż z przebiegiem około 85 000 - klocki fabryczne, wg serwisu powinny zrobić jeszcze 20 000 km. 

Mokka sprzedana w 2018 roku przebieg 68 000 km - klocki fabryczne, powinny też zrobić jeszcze 20 000 km przebiegu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 1.03.2018 o 19:00, superAs napisał:

Jedyne w Gdańsku

Dałeś się zrobić w ciula,bez urazy, to samo robią w Gdyni, chamy. Byłem tydzień temu i  to samo przy 30000 też do wymiany miałem, moja odpowiedź była bardzo krótka `` przestańcie  pierd... tydzień temu zmieniałem opony i sprawdzałem klocki, mają po 6mm co ku... chcecie wymieniać, frajera szukacie. `` i cisza oddali autko i gra.  Potrzebowali klocuszki podmienić bo któryś z kolesi potrzebował dla siebie.  Trzeba bardzo uważać. Pewnie nawet Ci nie wymienili. Smutne

Edytowane przez vivera1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po pół roku byłem w serwisie ponieważ podczas manewrów na parkingu z kół dochodziło takie dziwne tykanie ale do rzeczy w serwisie mechanik mi powiedziała że w pierwszych modelach co wychodziły były problemy ze zbyt ciasnym spasowaniem klocków do zacisku i układ podlegał szybszemu zużyciu u mnie jest to poprawione dlatego jest to tykanie bo klocek jest luźny w zacisku może dlatego doszło do szybszego zużycia układu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam Megane IV i klocki przednie wymieniałem pierwszy raz przy ok 70000km a tarcze kompletne teraz przy 132000km. No i teraz pytanie- W ASO chcą za to chore pieniądze.

Czy ktos z Was wymieniał tylne hamulce z układem automatycznego hamulca postojowego? Nie będzie problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!