Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wiecie Panowie/Panie gdzie można znaleźć albo w jakiej wersji były montowane te srebrne wloty w zderzaku (widoczne na załączonym zdjęciu)?

W mojej wersji Megany ich nie ma, wydaje mi się że z tym dodatkiem wygląda dużo lepiej :-)

Szukałem tego na allegro, ale nikt tego nie sprzedaje...

Pozdrawiam

renault_megane_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem tego kiedyś dla teścia (strasznie mu się spodobało, widział "na mieście" u kogoś) - pasuje to tylko do fazy I. Wg informacji, które wówczas zdobyłem - nie da się tych >>dokładek<< dokupić osobno, a występowały one w jednej z wersji wyposażeniowych, czyli jest to oryginał (może są również inne kratki w zderzaku pod to). Na Allegro, w sklepach internetowych, u producentów dokładek - nieosiągalne (były wówczas). Moim skromnym zdaniem to tylko szpeci samochód, ale de gustibus non est disputandum.

Edytowane przez konwil
Doprecyzowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo szukałeś na Forum :-) (sam nie mogłem tego odkopać :-D )

 

Edytowane przez konwil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie słabo mi poszło...

Z tego co widać na tamtym zdjęciu to wygląda jakby było nakładką na ori kratkę w ph1. Dopytam jeszcze w ASO czy nie sprzedają takich cudów i w jakiej cenie, żeby było dla potomności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi na to wygląda - w sensie, że to się dokłada do tego co jest oryginalnie w fazie I, ale pewności nie mam - wówczas może właśnie ktoś, gdzieś by to sprzedawał, jakieś zamienniki by były... W każdym razie ASO powinno coś podpowiedzieć, ale musisz trafić na sensownego gościa, bo tam na wejściu jest żądanie VINu i szukanie części do Twojego samochodu. Z takimi niestandardowymi tematami to jedynie będzie wiedział wg mnie ktoś, kto się z tym zetknął. A fazy I już nie ma w sprzedaży salonowej kilka lat, więc tamci ludzie pewnie już w większości nie żyją, zastąpieni takimi, co to widzieli ostatnie 2 lata. Ale nie zniechęcam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dla zainteresowanych, sfinalizowałem poszukiwania tych kratek i doszedłem do wniosku, że kogoś mocno poniosło z wyceną tych kawałków plastiku. W Renault Pietrzak w Katowicach wyceniono te kratki na 632zł, nr części dla zainteresowanych: 7711425445. 

Ogólnie z tego co udało mi się wyszukać, to jest to część kompletu pakietu stylistycznego do Megany, który składa się w tych kratek, dokładki zderzaka przód, progów i 3 dokładek do zderzaka tylnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, MichalVTS napisał:

W Renault Pietrzak w Katowicach

Odbiegając od tematu, ja części kupowałem zazwyczaj w grupie właśnie pietrzak (świętochłowice dokładniej), a raz w atowicach akurat bo mieli na stanie. Pewnego pięknego dnia dowiedziałem się, że dla klientów indywidualnych nie przysługują już rabaty (polecenie odgórne). Więc pojechałem do grupy Dąbrowski do zabrza i za część zapłaciłem prawie 20 zł taniej bez rabatów (uszczelka na rurę turbo). Także warto popytać się w kilku o ceny (marża robi swoje). Pietrzak stał się jednym z droższych aso chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!