Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie zapytanie odnośnie szyb czy u was po delikatnym uchyleniu szyby np przedniej podczas zamykania drzwi jest taki odgłos jakby szyba miała zaraz wypadnac albo się rozbić ponieważ ma duży Luz na uszczelce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Podepnę się pod wątek. Jak jadę samochodem po wyboju to słychać taki głos jakby szyba chybotała się w drzwiach (przynajmniej tak to brzmi). Opuściłem szyby do połowy w każdym z drzwi, próbowałem poruszać szybą i żadnego luzu nie ma. Może ktoś wie co to może być albo jak stwierdzić skąd ten głos dochodzi?

Pozdro
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam o to:

Czy da się uchylić/zamknąć wszystkie szyby równocześnie z karty?

Dodatkowo, czy żeby uchylić choćby jedną szybę trzeba odpalać samochód? ( w wersji kluczykowej wystarczy włączyć zapłon/prąd, bez odpalania silnika...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Domknięcie wszystkich szyb z karty - wciśnij 2x przycisk zamykania drzwi
  2. Substytut przekręcenia kluczyka w stacyjce - wciśnij Start/Stop nie naciskając sprzęgła ani hamulca.
    Nie wiem tylko jak wyłączyć zapłon będąc z kartą w zasięgu.
Edytowane przez Andon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, radosny napisał:

Dodatkowo, czy żeby uchylić choćby jedną szybę trzeba odpalać samochód? ( w wersji kluczykowej wystarczy włączyć zapłon/prąd, bez odpalania silnika...)

25 minut temu, Andon napisał:

Substytut przekręcenia kluczyka w stacyjce - wciśnij Start/Stop nie naciskając sprzęgła ani hamulca.

Nie wiem jak w MIV ale w MIII w wersji z hands free żeby otworzyć szyby są dwie możliwości:

- włożenie karty do czytnika (odpala zapłon)

- wciśnięcie start bez sprzęgła i hamulca (nie trzeba wkładać karty do slotu)

25 minut temu, Andon napisał:

Nie wiem tylko jak wyłączyć zapłon będąc z kartą w zasięgu.

Np. otworzyć drzwi :-)

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, pbet napisał:

Np. otworzyć drzwi :-)

 

No tak ale to gasi wszystko, a jak chcę wyłączyć sam zapłon, żeby np radio grało dalej?

Wiem. Mogę tapnąć ekran lub przycisk on/off ale... jak coś się da włączyć to przydało by się też aby dało się wyłączyć, a nie obchodzić naokoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien na 100% ale skoro można włączyć zapłon przez START to przez ten sam przycisk powinno się go udać wyłączyć. Szczerze mówiąc nie próbowałem. Wyciąg z instrukcji, co prawda od MIII:

image.png.1ce4196fa51a1c34bfc9d82888771f44.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!