Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
LTar

Megane IV phI Brak aplikacji w Rlink 2

Recommended Posts

Cześć, 

Mam problem. W moim megane IV GC w wersji  z Rlink 2 brakuje większości aplikacji. Nie są widoczne ani z poziomu samochodu ani w MyRenautl na komputerze.

Myślałem, że to sytuacja przejściowa jednak trwa to już prawie 2 miesiące i nie widzę, żeby ktos się jeszcze na to skarżył. Sprawdzałem w salonie i w innych autach są aplikacje, takie jak ceny paliw czy my Roads. 

Napisałem do pomocy technicznej renault ale odpisali raz i to zupełną bzdurę, a na moje odpowiedzi nie raczą odpisać. 

Masz samochód sprzed kwietnia 2017?

z września 2017 z Rlink 2 i z nowym oprogramowaniem z MirrorLInk (android auto itd)

Komuś odpisali w mailu, że my routes jeszcze nie jest dostępny do pobrania.

Niestety. Chodzi p to że mój sklep jest pusty praktycznie. To tylko przykład. 

Ja do nich napisałem na czat live, na temat aplikacji (brak myroutes, ale to może wina, że mam soft 2.2) i aktualizacji (u mnie najnowsza to 2016.12), ma się ze mną mailowo skontaktować  dział multimediów. Zobaczymy co napiszą.

Ekran 7", też mam mało aplikacji, łącznie z 15 może będzie - w kategoriach Rozrywka i Na co dzień. Nie przyszło mi wcześniej do głowy, że powinno być więcej. 

A ktoś w ogóle więcej ma?

Może faktycznie ma być tak że katalogi są puste... Ale to dziwaczne.

Mi brakuje tej aplikacji z cenami paliw a w innych autach ona jest.

U mnie w sklepie

jest aplikacja z cenami paliw.

" Szanowny Panie,
Ze względu na prace modernizacyjne prowadzone na Naszej stronie, mogą wystąpić chwilowe trudności podczas zarządzania swoim kontem, trwające do kilku dni.
Dotyczy to również korzystania z R LINK Store.
W zwiazku z tym serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane." Co więcej mapy 17.06 mają być w maju na 7".

U mnie tej aplikacji nigdy nie było. 

@LTar nic nie tracisz, aplikacja za taką cenę, że dla mnie to nawet nie warto, szczególnie że w jakimś filmie - recenzji o megane, testówka miała właśnie tą aplikację i był komunikat "informacje niedostępne" więc prawdopodobnie to nie działa w Polsce. Jedyne czego mi szkoda, to my routes, ale według instrukcji renault, nawet moje myrenault na telefonie jest zupełnie inne.

Ja też oglądałem test polski i właśnie w nim było o tym że ta aplikacja jest taka super, że sprawdzali że ceny się zgadzają. 

W Oplu w nawigacji jak kończy Ci się paliwo to załącza się nawigacja i pokazuje Ci najbliższe stacje benzynowe. W renault brakuje mi tego że w navi nie ma stacji bo jak się jest gdzieś w trasie to fajnie by było wiedzieć jak daleko jest do stacji. 

@LTar wejdź w ustawienia  nawigacji i tam sobie poszukaj, żeby Ci pokazywało każdą stację benzynową, wydaje mi się, że można jakoś wyszukać najbliższą stację jak wpiszesz "stacja paliw". Ale to taki substytut.

obsługa klienta w dalszym ciągu sobie nie poradziła. Jedyne co stwierdzili po miesiącu to, że faktycznie brakuje u mnie aplikacji w Rlink store i wysłali zapytanie do producenta. I to trwa już 4 tydzień...

Też nie mam ceny paliw, a powinienem posiadac tą aplikację? Ma ją ktoś?

tak, powinieneś. Rlink 2 jest jeden dla wszystkich

Cieszcie się, że w ogóle macie jakieś aplikacje. Ja mam jedynie na szaro Coyote (cokolwiek to jest), którego nie da się włączyć, a dostępu do sklepu nie mam w ogóle. Mam R-Link Store na szaro. ASO nie wie czemu. 

W polityce prywatności musisz wyrazic wszystkie zgody i musisz mieć sieć - ale to chyba ma każdy Rlink 2.

Gdzie jest ta polityka prywatności? Pamiętam, że przy 1 odpaleniu się coś zaznaczało, ale i tak trzeba było wszystko zaznaczyć żeby przeszło dalej. Podawało się maila, na który miała przyjść aktywacja, ale z tego co pamiętam nic do mnie nie przyszło. Nie wiem jak to ugryźć. 

jak wejdziesz w aplikacje to tam masz opcje polityka prywatnosci. Aktywacja konta trwa 72 godziny

P.S. a jak się zalogujesz na komputerze to też nie masz?

To nieznacznie się już te 72 godziny wydłużają. Obecnie czekam około 10 800 godzin :8_laughing:

Nie, no w My Renault jak przejdę do sklepu mam, ale cóż mi z tego? Ja chcę mieć dostęp jak cywilizowany człowiek, z poziomu ekranu samochodu, po to to jest. A nie, że mam wgrywać i latać jak debil z pendrivem między komputerem, a samochodem. Na jeździe próbnej wszystko śmigało, a u mnie od pierwszego dnia nic i po półtorej roku dalej nic. Aktualizacje, resety, szmery bajery, i dupa zbita.

na pocieszenie dodam tylko, że 90% aplikacji i tak trzeba instalować przez pendrive, ponieważ wyskakuje info, że są za duże żeby je pobrać przez internet dostępny w samochodzie....

A jeszcze wracając do aplikacji. Po zalogowaniu do sklepu na komputerze mam może z 8 aplikacji na krzyż. ~70% kategorii pusta.

to ja też tak mam...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować