Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

lukas123

Megane IV phI Problem Rlink2 po aktualizacji do 4.0.00.900

Recommended Posts

Witajcie,

ostatnio moje auto 1 raz odmówiło posłuszeństwa (będąc za granicą we Francji musiałem skorzystać z pomocy ASO i assistance) panowie na szczęście naprawili samochód (rozładował się sam akmulator w 6 miesięcznym aucie...) podczas naprawy poinformowali mnie że mam starego softa i zgodziłem się na aktualizacje z wer. 3.3 na 4.0. Po aktualizacji zyskałem kilka nowych aplikacji (Facebook - ok chodzi) mam jednak problem z aplikacją My Roads, czasami się odpala czasami nie. Mial ktoś podobne problemy? Dodatkowo dodam że 2-3 wiersze nie są poprawnie przetłumaczone w systemie (chodzi mi o appkę facebooka) jak zmienić język na polski wie ktoś może?

W załączniku wklejam wersje softu

20180517_195755_HDR.jpg

Wgrali Ci system francuski, w Polsce tego chyba jeszcze nie ma, tak samo aktualnie "my roads", czy facebook nie jest dostępny w Polsce, więc raczej nie ma tłumaczenia.

Swoją drogą, może to jest sposób...pojechać do Francji, tam mała awaria, zabierają do ASO - o Monsieur! Masz Pan starego RLinka 2.cośtam.cośtam. Dograć Panu mirroring? Wtedy ja: oui.  Profit :-)

Mapy też miałem podobno stare, wie ktoś gdzie sprawdza się aktualną wersję? Z tego co mi tłumaczyli dość pokrętnie to dograli mi aktualizację tylko na europę zachodnią.

Dodatkowo chyba ekran startowy jest inny ładuje się animacja "Rlink 2" z muzyczką a na samym dole napisane jest "powered by android".

Wersji map szukaj w nawigacji.

Witam,

Nasuwa się też pytanie dlaczego w Polsce wszystko jest na końcu??? Odebrałem swój samochód 1 czerwca mam najnowsze oprogramowanie i nie mam ani Facebooka ania My roads.  Dlaczego inne rynki maja aktualizacje a my czekamy miesiącami??

Krzysiek - bo to Polska. Dla producentów kraj trzeciego świata.

Można kur..cy dostać z tym podejściem, ale tak jest prawie u wszystkich firm.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się