Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

[EDIT] Dzisiaj pobawiłem się iluminacją powitanie/pożegnanie. Taki efekt :D

Edytowane przez kowalclio2
Wstawiłem filmy, bo link do grupy faktycznie może nie działać bez przynależności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2018 o 20:45, Rafael156 napisał:

Nie da się przeinstalować bo wersja 3.3.xxx ma dodatkową płytkę modułową której brakuje w 2.2.xxx i nigdy nie będzie możliwe przejście z 2.2 na 3.3 bo to nie sprawa oprogramowania a sprawa sprzętu w tej skrzynce. Na włoskim forum zostały rozebrane moduły z 2.2 i 3.3 i porównane.

Co do DAB nie włączysz go z trybu developera ani przez clipa to jest dodatkowy kabel który idzie z anteny do r linka. Zmieniłem zwykła antenę na tą rekina i są 2 kable jeden od anteny drugi od DAB tylko, że DAB nie mogłem podłączyć bo nie miałem dodatkowego kabla żeby to zrobić i wtyczka leży luźno. To będzie na tej samej zasadzie co AA w wersji 2.2 brakuje modułu lub kabla który będzie pociągnięty do R-linka.

Da się przejść z 2.2 na 3.3, działa AA, sam to zrobiłem dzisiaj na starym radiu. Wszelkie informacje znalazłem na forum włoskim. Jak ktoś chce to udostępnię metodę przejścia z 2.2 na 3.3. Wszystko śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z pure vison led, ale ja mam egde led, i u mnie z przodu nie widać za dużej różnicy pomiędzy ustawieniem 10% a 50% jasności, za to jak ustawimy 100, to to światła nie przechodzą płynnie, tylko jakby przygasały i dopiero rozbłyskały z pełną mocą.

@fifiol przecież ostatnie 5 stron tego wątku jest o przejściu z 2.2 na 3.3 :35_thinking:

Edytowane przez lol19pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil007 Jak wyglądają sprawy z wersja r linka 7.0 o których pisałeś?. Trzeba robić downgrade do 2.2 czy można bezpośrednio z 3.3 przejść na 7.0? oraz do jakiej wersji androida został r link zaktualizowany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziś to ASO mnie załamało oddałem bo ekran wyłączony to po 2 minutach dostaje odp ,że tego nie da się zrobić w 2h po naleganiu by jednak cokolwiek sprawdzili bo oczywiscie trzeba auto zostawić na 2-3 dni i bez zastępczego restart ustawień i diagnoza, że trzeba cały ekran zdemontować i sprawdzić kable. Czy jest może tutaj ktoś lub zna kogoś w Warszawie kto ma dd4all ??

 

Ewentualnie czy ktoś może mi powiedzieć co będzie potrzebne by odpalić dd4all?

 Czy to będzie wystarczające ?

 

https://www.amazon.co.uk/ELM327-USB-Diagnostic-2-1-USB-Interface-CAN-BUS/dp/B01DF4IQQW/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&qid=1522134036&sr=8-7&keywords=elm327+usb&linkCode=sl1&tag=gpsrlink-21&linkId=b7790053682af20d84d7270744503721

Edytowane przez Armagedon123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Armagedon123 napisał:

Ok dziś to ASO mnie załamało oddałem bo ekran wyłączony to po 2 minutach dostaje odp ,że tego nie da się zrobić w 2h po naleganiu by jednak cokolwiek sprawdzili bo oczywiscie trzeba auto zostawić na 2-3 dni i bez zastępczego restart ustawień i diagnoza, że trzeba cały ekran zdemontować i sprawdzić kable. Czy jest może tutaj ktoś lub zna kogoś w Warszawie kto ma dd4all ??

 

Ewentualnie czy ktoś może mi powiedzieć co będzie potrzebne by odpalić dd4all?

 Czy to będzie wystarczające ?

 

https://www.amazon.co.uk/ELM327-USB-Diagnostic-2-1-USB-Interface-CAN-BUS/dp/B01DF4IQQW/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&qid=1522134036&sr=8-7&keywords=elm327+usb&linkCode=sl1&tag=gpsrlink-21&linkId=b7790053682af20d84d7270744503721

 

Dałem linka do odb2 na WIFI które jest bezproblemowe - na poprzednich stronach. Gwarantuje ze cokolwiek na USB weźmiesz będziesz rzeźbić ze sterownikami.

Jak ekran czarny i nic nie włącza się - to coś zmieniałeś w developer mode, że wiesz co będziesz chciał uratować ? Czy tak samo z siebie nie odpala się, nagle bez ostrzeżenia?

lapka2.gif

REGULAMIN pkt. 5.6 literki PL. - mireczek01

 

 

Edytowane przez dzikuman
Mireczek stwierdził, że trzeba stosować wszędzie polskie znaki i interpunkcję. Wobec powyższego, należało to "zedytować".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz z tym co ja dałem brak filozofii jest ogólnie. Podłączasz wtyk do samochodu - po chwili pojawia się siec wifi podłączasz. Włączasz dd4all - zaznaczasz wifi i działa. Proste szybkie i bezproblemowe. A kupiłem to z myślą o skodzie...

lapka2.gif

REGULAMIN pkt. 5.6 literki PL. - mireczek01

Edytowane przez dzikuman
Mireczek stwierdził, że trzeba stosować wszędzie polskie znaki i interpunkcję. Wobec powyższego, należało to "zedytować".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armagedon123 tu masz wklejone z hiszpańskiego forum - naprawa ekranu po kliknięciu high na ekranie mid 

co prawda dla kadjar ale mysle ze powinno zadziałać

tłumacz google daje rade wiec sobie poradzisz.

przykładowe tłumaczenie paru zdań tego załącznika w miarę  sensowne

Czarny ekran przywracania
Procedura zarezerwowana dla kadjar
(Klawisz WYSOKI)
Autor: Luca Mari (Kadjar Italy 2017 - Suggerimenti, problemi e soluzioni)
 Potrzebujesz laptopa, ODB, programu DDT4ALL, a
Pamięć USB z wbudowanym debuggerem.
 Wyjaśnienie Klucze znajdujące się na ekranie po stronie
programista, aktywuj lub zobacz w ramach niektórych funkcji, klawisz środkowy i klucz
wysokie to skróty do aktywacji jakiego typu ekran (8,7 lub 7 cali) będzie używał
rlink, funkcje te, jeśli są niepoprawne, kolidują z parametrami
istniejące w naszym linku, nie wiedzą, co robić i są zablokowane.
Aby go odblokować, musisz nalegać.
 Rozpoczynamy procedurę do wykonania, polecam tylko przy uruchomionym silniku.
 Uruchom DDT4all, wybierz urządzenie HFE Kadjar, wyszukaj Audio ECU i
w podmenu wybierz RadNav (2.5 lub 3.3 nie ma znaczenia), w ostatnim polu
wybierz Konfiguracja, a następnie wyszukaj wpis konfiguracji inżynierskiej i
ekran, z boku, przejdź do modyfikacji parametrów centralnego panelu -
Wyświetl parametry Najpierw umieść te związane z ekranem o przekątnej 8,7 cala.
 Po zmianie wybierz Einstein i naciśnij żółty przycisk Wyślij,
sprawdź, czy parametry są odbierane przez rlink, klikając aktualizację
zielonego przycisku, a następnie uruchomić dwa lub trzy restarty za pomocą klawisza resetowania / włączania, a następnie
przystąpić do wykonania kolejnego 3 lub 4 restartu z przycisku włączania / wyłączania rlink,
zamknij DDT4all, wyłącz samochód, wyjdź i zablokuj go i zostaw co najmniej
20 minut

itd itd 

pozdrawiam

 

 

Restauración de pantalla negra Es-It.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, bandz napisał:

Nie papuguj.

bandz super, właśnie o te parametry mi chodziło.

Bardzo dziękuję .

lapka2.gif

REGULAMIN - 5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!