Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, lol19pl napisał:

Nie papuguj

HTC U12+ - oryginalny przewód. Jeszcze dziś powalczę. Wczoraj miałem mało czasu.

Tak myślę, że skoro mam ikonkę Smatfona, to chyba nie muszę już tego aktywować?

lapka2.gif

REGULAMIN - 

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Andon napisał:

Nie papuguj.

tak, mam na ekranie samochodu (8,7") grafikę i napis Smartfon.

powalczę w weekend. podeśle screen.

IMAG3805[1].jpg

lapka2.gif

REGULAMIN - 

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam taką inkonkę i nie jest aktywna, gdzieś na forum o tym pisałem. W pomocy w radiu znalalem ze dziala z iphonej wyzszym niz 6 chyba z tego co pamiętam. AA aktywowałem z w trybie programisty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, lol19pl napisał:

Ja mam AA a nie mam w ogóle tej ikonki, masz w ustawieniach taką ikonkę? Po jej kliknięciu powinna być instrukcja obsługi.

Jest ona niestety nieaktywna.

@cegla11 - rozumiem, że należy AA aktywować w dev mode?

 

jak Ci się udało wejść? Czytałem tutka, i nic. wiele prób i nic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem w końcu AA za pomocą dev.

 

mam kilka pytań:

- jak ustawić duży ekran dla AA,

- jak włączyć doświetlanie zakrętów i czujniki na desce,

- jak wyłączyć tryb dev, aby serwis się nie zorientował?

 

Dzięki z góry za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yellowhornet Duży ekran ustawiasz w telefonie a nie w R-linku. Czujników na desce nie polecam ustawiać, bo wtedy znikają z ekranu r-linka i jest je problem włączyć. Ogólnie nie wiem czy znajdziesz jakieś poradniki, bo większość ludzi zmieniających coś w r-linku ma kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było o tym kilka postów wcześniej. Wchodzisz w android auto - uruchamiasz tryb programistyczny/ustawienia i tam zaznaczasz: wyświetlanie 720 i wyświetlanie 1080. To wszystko. 2 min roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież napisałeś, że wszedłeś w tryb programisty? to wszedłeś czy nie?

Było o tym w tym wątku, dlaczego nie cofniesz sobie 2-3 strony? lenistwo?

kliknij 10 razy w tą belkę na górze i uruchomisz tryb programisty....

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!