Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, lol19pl napisał:

Nie papuguj.

Mam ten sam potwierdzam działa idealnie.

lapka2.gif

REGULAMIN - 5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armagedon123 daj znać czy ci się udało naprawić a jak możesz to coś wstaw dla potomnych jakiś opis po polsku krok po kroku jak poradziłeś sobie z problemem i na ile tutorial pomógł

Na tym forum niby wszyscy wszytko wiedzą ale jak trzeba pomoc to zapada cisza.

Więcej informacji znajdziesz na hiszpańskim  (google tlumacz daje rade) niż tu, tam ludzie dzielą się wiedza , tu typowe polaczkowo wyśmiać podowalać komuś ale nie pomóc.

Na tyle zadanych pytań albo próśb o pomoc  jakieś szczątkowe info albo cisza ale w dyskusji jeden przez drugim specjalista.

Pozdrawiam

Jeśli admina lub innego usera forum zabolał mój wpis no to cóż zawsze możecie mnie zbanować za odrobinę prawdy

Edytowane przez bandz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2019 o 08:20, Rafael156 napisał:

@kamil007 Jak wyglądają sprawy z wersja r linka 7.0 o których pisałeś?. Trzeba robić downgrade do 2.2 czy można bezpośrednio z 3.3 przejść na 7.0? oraz do jakiej wersji androida został r link zaktualizowany? 

R-Link "przeskoczył" sporo bo z wersji 4.4 na 7.

Odpowiedzi na drugie pytanie nie znam, nigdy nie miałem styczności z 2.2 :/

Mam "lekkie" opóźnienie ale naprawdę na dniach udostępnienie plik instalacyjny jednak z wersja 9.xx (sam ją aktualnie testuje oraz posiadam już Alpha wersje 10 - w ogóle jej nawet nie ruszałem jeszcze) nie daje jednak gwarancji czy w ogóle instalator odpali się na wersjach osób które wcześniej posiadały soft 2.xx są jednak spore różnice sprzętowe.

Edytowane przez kamil007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jeszcze z innej beczki na temat RS monitor.

 

Doszukałem, że dają rade ludzie odpalić w Clio IV. W dd4all jest zakładka renault sports conf - mamy szanse.

 

Czy ktoś doszukał się jak aktywować? (można zerżnąć z prawdziwej Megane RS klucz). Albo od razu ktoś niech powie, że nie da się bo brak czujników. I tyle w temacie będziemy mieć pewność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

posiadam Kadjara z niemiec z rlink 2 w wersji 2.2...300 i chciałem zrobić aktualizację i wgranie coyote z francuskiego my renault tak jak jest to opisane w pierwszym poście. Natomiast będąc w aucie nie wyskakuje mi informacja, że korzystam z rlink store france i jednocześnie przycisk rlink store jest nieaktywny (odkąd go mam nie jest aktywny). Czy ma to związek z tym, że pojazd jest ściągnięty z niemiec i tylko tam r link store będzie aktywny? czy na tym moim r linku aktualizacje można zrobić tylko przez laptopa przez toolboxa ? może założyc konto na niemieckim myrenault? 

 

update: próbowałem zaktualizować coyote przez pen driva - toolbox podaje mi nowego coyota na pena ale jak wsadzam go do samochodu to wyskakuje informacja, że na pen drivie nie ma żadnych multimediów...

Edytowane przez muszyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lol19pl napisał:

Nie papuguj.

bez usuwania z polskiego konta dodałem go do francuskiego i widze swoje wygasłe subskrypcje

 

na ekranie rlinka w aucie w aplikacjach mam nieaktywną ikonę coyote natomiast w subkrypcjach myrenault odnośnie widnieje coś takiego:

Coyote Series v2

Acheté dans un pack

lapka2.gif

REGULAMIN - 5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem nowy telefon HAMMER ENERGY i nie moge go sparować R-LINK2 .Bluetooth 4.0 .Może ktoś miał taki problem z nowym telefonem

 

Już sparowany dzięki obsługa klienta Renault

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O kurcze - AutoHold.

 

Funkcje związane z układem hamowania.

funcke.thumb.JPG.dd1199baac2cc06bf746734f19087786.JPG

Nie znam tych skrótów z pamięci - nie widać tego. Na pewno jest aktywna funkcja, która trzyma gdy się stoi pod górkę/ z górki (hill hold) - działa to dobrze.

(Auto hold można wymusić, ustawiając czujnik przechyłu samochodu tak, żeby zawsze hill hold trzymał - ale to pewnie rzeźba i szkoda zachodu.)

Myślę, że brak takiej funkcji dodatkowo jako automatyczne działanie. Tylko ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co piszą na tej stronie na samym dole https://www.gps-rlink.com/r-link-2/update-software/

 

Wynika z tego, że pojawiła się oficjalna aktualizacja z 2.2 do 3 a potem zniknęła.. czy ja to dobrze rozumiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2019 o 22:47, dzikuman napisał:

O kurcze - AutoHold.

 

Funkcje związane z układem hamowania.

Nie znam tych skrótów z pamięci - nie widać tego. Na pewno jest aktywna funkcja, która trzyma gdy się stoi pod górkę/ z górki (hill hold) - działa to dobrze.

(Auto hold można wymusić, ustawiając czujnik przechyłu samochodu tak, żeby zawsze hill hold trzymał - ale to pewnie rzeźba i szkoda zachodu.)

Myślę, że brak takiej funkcji dodatkowo jako automatyczne działanie. Tylko ręcznie.

A szkoda, bo inne marki mają auto holda. Przy automacie bardzo przydaje się na światłach. Nie trzeba zaciągać ręcznego ani trzymać nogi. W Volvo i mazdzie działa to bardzo dobrze.

17 minut temu, szczepanb napisał:

Zobaczcie co piszą na tej stronie na samym dole https://www.gps-rlink.com/r-link-2/update-software/

 

Wynika z tego, że pojawiła się oficjalna aktualizacja z 2.2 do 3 a potem zniknęła.. czy ja to dobrze rozumiem ?

Mi bardziej zależy czy da się zaktualizować 3.3 do 8.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!