Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy rozmawiał z działem multimediów w dniu kiedy Ta aktualizacja się ukazała i usłyszał to :

"Jestem po rozmowie z, działem multimediów Renault Polska. Absolutnie pod żadnym pozorem nie ściągać softu 3.3. Ma poważny błąd. Jutro ma zniknąć ze strony. Komuś w Polsce sie udało go sciągnąć i przy próbie wgrania do rlinka został on uszkodzony. Będą sie, starać naprawić soft jak najszybciej. Gdy znowu się pojawi rekomendują najpierw telefon do nich czy jest bezpieczny"

 

Do 8.0 na razie wątpię, ale już Hiszpańskim i Francuskim forum ludzie mówią, że dostają opcję z 2.2 na 7.0 także może i do nas to dotrze za jakiś czas :D

Edytowane przez Rafael156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 8.0 jest Adndroid auto we wersji "pełnoekranowej" czyli tej ciut większej. 

Chciałbym to zmienić ale nie chce się bawić w develope mode. 

Dzwoniłem na infolinie to w połowie marca ma być nowe oprogramowanie do zarządzania w komputerze. Ma poprawić się cały sklep i ma być nowa aplikacja My Routs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy w oficjalnej wersji update z 2.2 do 3 będzie android auto i carplay.

 

z innych forów wynika, że car play wymaga nie tyle innego rlinka2 jako całość, tylko samych gniazd USB, trzeba by przełożyć z nowszego rocznika do starszego i sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta aktualizację widzieli wszyscy, nawet ten kto miał 7.0 także poszło na główny serwer przez przypadek coś mi się wydaje.. Ci którzy się wypowiadali na temat AA/carplay gdy 7.0 dostali to musieli sobie własnoręcznie je odblokować w dv mode lub ddt4all.

Ile w tym prawdy też nie wiem, piszę co słyszałem.. z carplayem większe problemy jak pisał kolega wyżej. 

 

W salonie nie widziałem jeszcze aby samochód miał już wgrane 8.0 fabrycznie a niby rocznik 2019 (to było w styczniu) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy.

 

Niestety nie wiedziałem, że jest oficjalny update rlinka z 2.2 do 3.x i nie załapałem się na to.

Ale pewnie ktoś się znalazł i pobrał z oficjalnych serwerów. Czy mógłbym prosić kolegów którym się udało to pobrać o udostępnienie w sieci?

Wiem, że to bardzo dużo zajmuje, dlatego pod tym linkiem będzie można wgrać ten update, skorzystam z tego ja i inni.

 

Link: http://dom.szczepan.com:8080/share.cgi?ssid=0qLHVeN

 

Z góry serdecznie dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, z AA w telefonie. Zmieniałem różne trybu USB i nic.

8 godzin temu, szczepanb napisał:

cześć @yellowhornet

 

Wygaszał mi się ekran kilka razy, w tym raz na ponad 1 h. zadzwoniłem na serwisu Reno (auto na gwarancji z V.2017) i się umówiłem. Poprosiłem o sprawdzenie, przy okazji, czy nie ma aktualizacji - i była :-). Wczoraj po 21 wyjechałem z serwisu. Dopiero poznaje system nowy. Ale wiem, że z AA coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!