Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Papiok napisał:

Hej udało mi sie aktywować taką oto funkcje ma ktoś, jak to dziala w praktyce?

20190115_171630.jpg

20190115_171651.jpg

Kurde fajne to to :D Na chłopski rozum, to pewnie się ustawia automatyczne odpalenie silnika na zadaną godzinę np. z rańca jak do pracy lecisz to pół godzinki przed planowanym wyjazdem i do ciepłego samochodu się ładujesz :7_sweat_smile:  ale oczywiście mogę się mylić... Możesz kolego podać gdzie i jak aktywowałeś taką funkcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że to bardziej chodzi o fabryczne ogrzewanie postojowe, a nie włączenie silnika. Jeśli jest na wyposażeniu, to zapewne można sterować nim w taki ładny sposób.

 

8 godzin temu, lubowitz78 napisał:

Mogę Cię zapewnić, że instalacja przez DevMode jest pełna. Sam to robiłem i wszystko mi działa jak należy :-D

 

No to nie wiem...u mnie kafelka ni ma, natomiast AA działa bez zastrzeżeń. Co się kryje pod takim kafelkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej,żebyśmy się dobrze zrozumieli-jakiego kafelka nie masz??

Aaaa -już łapię-chodzi Ci o dodatkowy kafelek Smartphone Mirroring w menu R-Link???

Tego kafelka i ja nie mam i szczerze powiedziawszy chyba na wielki h.......j on komu potrzebny :-D

Edytowane przez lubowitz78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PCet napisał:

 to nie wiem...u mnie kafelka ni ma, natomiast AA działa bez zastrzeżeń. Co się kryje pod takim kafelkiem?

Kafelek zdaje się być zbędny. Pod nim kryje się tylko instrukcja do AA. Też go nie miałem, dzisiaj uruchomiłem przez OBD i absolutnie nic to nie zmieniło, oprócz jego pokazania w menu.

4 godziny temu, kolaboss napisał:

Prośba, bo coś musiałem dodatkowo odznaczyć i nie mam panelu klimatyzacji oraz ustawień użytkownika.

Ktoś może wstawić ustawienia radnav 2.1 konfiguracja II tam gdzie zmienia się rsund ? 

Spróbuj tu, bo tak by wyglądało - clim display.

IMG_20190115_224733.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy :( niestety po zaaktualizowaniu i wejściu w tryb DM  przez przypadek kliknałem w opcje display mode High a mam mały ekran co spowodowało czarny ekran. Może ktoś mi może pomóc (Warszawa)??

 

Edytowane przez Armagedon123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2019 o 01:40, kamil007 napisał:

Na dniach postaram się wstawić wszystkim wersje RLink 2 7.xxx (instalacja trwa około 35 minut) większość czasu zajmuje aktualizacja androida. Na chwilę obecną nie polecam odblokowania AA mirror na 3.16.xxx bywały przypadki totalnego wysypania się systemu.

Do jakiej wersji podniesiony jest android? Czy można będzie Twoją wersję zainstalować na  aktualnego  Rlinka 3.3.**, przejście było z 2.2.** z wcześniej podanego pliku? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

13 godzin temu, Armagedon123 napisał:

Ludzie pomocy :( niestety po zaaktualizowaniu i wejściu w tryb DM  przez przypadek kliknałem w opcje display mode High a mam mały ekran co spowodowało czarny ekran. Może ktoś mi może pomóc (Warszawa)??

 

Niestety tylko serwis próbowałem w DTT ale nie znalazłem opcji. Zrobili mi to za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lol19pl napisał:

@kolaboss normalnie przełączasz z pionowego na poziomy w ddt4all. Już kilka osób sobie tak przywracało ekran.

Ja próbowałem bez powodzenia. To napiszcie dla wszystkich gdzie tego szukać bo każdy niby zrobił a instrukcji nie widać.

Tak poza tym dla wszystkich bawiących się programem nie przywracać żadnych sterowników do ustawień fabrycznych bo ja tak zrobiłem i autko na lawecie wylądowało.

Tak jako ciekawostkę dodam że zrestartowałem ECU z wtrysków. Ogólnie mi się upiekło bo auto na gwarancji wszystko zrobione . Dlatego radzę słuchać i czytać wszystko co piszą koledzy i nić pochopnie nie klikać . Powodzenia w zmianach :)    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!