Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, yellowhornet napisał:

Pamiętasz gdzie wylaczales start/stop.i doswietlanie zakrętów?

 

Tu jest link do opisu włączenia doświetlania zakrętów http://www.foroclub.es/megane4/viewtopic.php?f=446&t=20757

Tu jest link do opisu wyłączenia systemu Start-Stop http://www.foroclub.es/megane4/viewtopic.php?f=446&t=21134

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.. Nie znam się na tym także proszę o wyrozumiałość.  Program ddt4all.. jak się połączyć z autem? Jaki interfejs to obsługuje? Nazwę poproszę.  Mam czarny tablet i przez ten program można to włączyć, pytałem mechanika czy to zrobi i pyta przez jaki interfejs.. pomóżcie prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dziękuję Ci naprawdę za szybką odpowiedź i za pomoc! Mieszkam w Belgii za tydzień jadę do Polski i bez r linka ciężko;) Byłem tu w serwisie renault i oni nie potrafią mi pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z r Link 2 zniknęła aplikacja pogoda. 22 marca skończyła się im umowa z tworca aplikacji - Aplikacja płatna. Na infolinii mówią że będzie lada moment nowy system i nowe aplikacje. Jakoś w to nie wierzę.

 

Ale Pan powiedział z R link 2 w wersji 2.... dostanie aktualizację do wersji 7. A w wersji od 3 dostanie aktualizację do 8. Podobno już wychodzą. 

Edytowane przez LTar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo we Włoszech jak i u nas na chwilę obecną wgrywaja wersję 7.0 tym którzy mają 2.2 oraz tylko i wyłącznie jeśli coś nie działa Ci w R linku..(Ci którzy mają sprawne na razie czekają.. O ile się doczekają..)

Zobaczymy czy faktycznie dostaniemy jak pisał parę postów wyżej kolega. Osobiście wygrałem sobie 3.3 I problem AA z głowy i różnic pomiędzy 7.0 a 3.3 praktycznie nie ma, także bez spiny czy to będzie za tydzień, miesisc czy trzy (gdyby na 2.2 wgrywali 8.0 to owszem bo już AA na pełen ekran, ale tego raczej legalnie nie zobaczymy)

 

Nawet gdy serwis wgra 7.0 to AA i 5sk trzeba uruchomić przez dev mode lub clipa)

Edytowane przez Rafael156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rafael156 napisał:

Tak samo we Włoszech jak i u nas na chwilę obecną wgrywaja wersję 7.0 tym którzy mają 2.2 oraz tylko i wyłącznie jeśli coś nie działa Ci w R linku..(Ci którzy mają sprawne na razie czekają.. O ile się doczekają..)

Zobaczymy czy faktycznie dostaniemy jak pisał parę postów wyżej kolega. Osobiście wygrałem sobie 3.3 I problem AA z głowy i różnic pomiędzy 7.0 a 3.3 praktycznie nie ma, także bez spiny czy to będzie za tydzień, miesisc czy trzy (gdyby na 2.2 wgrywali 8.0 to owszem bo już AA na pełen ekran, ale tego raczej legalnie nie zobaczymy)

 

Nawet gdy serwis wgra 7.0 to AA i 5sk trzeba uruchomić przez dev mode lub clipa)

Ile kosztuje wgranie w serwisie nowego systemu ? Nie mogę się połączyć z autem przez ddt4all , mam dość. Cały czarny tablet bo w deweloperskim włączyłem przycisk MID i dupa. Serwis to ogarnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zły model clipa ? Dlatego nie łączy Ci się ddt4all? Czy przed tym kliknięciem działało normalnie?

Ddt4all powinien mimo black screena na r linku.. ktoś z tego wątku pamiętam, że był w ASO i raz bodajże pomogli a raz chyba nie.. koszt? Nie mam pojęcia, jak na gwarancji to chyba darmowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!