Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Cześć, 

spotkaliście się może z takim problemem? Na codzień korzystałem z S10+ (prywatny + służbowy) ale postanowiłem rozdzielnić to i korzystać z dwóch telefonów. Chcę korzystać z AA na służbowym A71, jednak przy podłączeniu pojawia mi się komunikat jak poniżej. Po kliknięciu "Rozpocznij" na telefonie nic się nie dzieje. Natomiast jak podłącze S10+ to AA działa bez problemu.

Próbowałem ustawienia fabryczne telefonu i radia ale nic nie pomaga

 

20200602_155416.thumb.jpg.344ed06010642c307cd23bbb9dc719f9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.06.2020 o 20:29, viruspl napisał:

Witam czy jest ktoś tutaj co może mi pomoc chodzi mi o to ze nie działa mi RLINK 2 Sterowanie głosowe czy jest na to jakaś rada

Do włączenia w DDt4All.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2019 o 11:46, lol19pl napisał:

@kolaboss normalnie przełączasz z pionowego na poziomy w ddt4all. Już kilka osób sobie tak przywracało ekran.

ale gdzie to sie zmienia ktoś wie?

 

Moje pytanie czy ktoś potrafi pomóc ?

Nacisnąłem  display mode -med  i ekran czarny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam taki problem byłem ze swoim samochodem Renault Megane 4 GT w serwisie Renault Wałbrzych w celu wgrania nowego R-link i mi go uwalili,teraz ekran jest czarny nic się nie wyświetla nic nie można ustawić.Odeslali mnie z takim samochodem do domu choć nalegałem żeby mi dali na ten czas auto zastępcze oczywiście odmówili i kazali mi przyjechać 24 czerwca do serwisu.Co o tym myślicie bo ja mam zamiar złożyć skargę,już kiedyś po naprawie skrzyni nie dali mi samochodu zastępczego tylko kazali wracać piechotą a samochód jest na gwarancji fabrycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2020 o 23:18, czarnykot napisał:

Witam.Mam taki problem byłem ze swoim samochodem Renault Megane 4 GT w serwisie Renault Wałbrzych w celu wgrania nowego R-link i mi go uwalili,teraz ekran jest czarny nic się nie wyświetla nic nie można ustawić.Odeslali mnie z takim samochodem do domu choć nalegałem żeby mi dali na ten czas auto zastępcze oczywiście odmówili i kazali mi przyjechać 24 czerwca do serwisu.Co o tym myślicie bo ja mam zamiar złożyć skargę,już kiedyś po naprawie skrzyni nie dali mi samochodu zastępczego tylko kazali wracać piechotą a samochód jest na gwarancji fabrycznej

Ja miałem taki sam problem, tylko jak zadzwonili z serwisu i powiedzieli, że radio nie działa to powiedziałem, że go nie odbieram bo jest lato a tam jest sterowanie klimą.

Dali mi zastępcze i jeździłem nim 1 mc za darmo na czas wymiany r linka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 14.06.2020 o 13:42, sadisticescape napisał:

I po co mnie przedrzeźniasz :?:

Mi da dużo nie będą olewać klientów. A takie podejście jak ty masz i wielu tobie podobnych ,to dlatego traktują nas jak hołotę za takie rady to ja dziękuję takim osobą. Zwróciłem się tu na forum o pomoc co dalej robić a nie ,, i co ci to da "

 

:lapka:

Regulamin forum się kłania :!: - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podjechałem wracając od córki we Wrocławiu do serwisu Renault z rlinkiem co mi uwalił Wałbrzych i kazał czekać do 29czerwca na następny termin co dalej robić .Renault Wroclaw przyjął mnie od razu na service zdiagnozował że Rlink jest kaput dał samochód zastępczy i być w kontakcie telefonicznym.Nie będę się rozpisywał jake numery wyprawiał ze mną Renault Walbrzych bo nie jednemu włosy stanęły by dęba,moim zdaniem ten serwis już dawno nie powinien obsługiwać klientów ,tylko być zamknięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!