Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim

 

Po przeglądnięciu niezliczonej liczby waszych dyskusji na forum doszłam do 2 wniosków: 

1) że przejście z wersji Rlink2 2.2.19.300 na wersję, gdzie można włączyć android auto jest osiągalne 

2) że sama tego absolutnie nie ogarnę

 

W związku z powyższym, czy znalazłby się tutaj może ktoś z Trójmiasta lub okolic, kto podjąłby się takiej operacji na mojej megance? Oczywiśce odpłatnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2020 o 19:22, blubek napisał:

cześć Panowie.

mimo wieku świerzynka jestem a raczej nikt nie chce uprawiać łopatologii na poziomie "kliknij 2 przycisk po lewej stronie". przejdę zatem od razu do sedna.

 

czy jest tu ktoś z rejonu Podbeskidzia  (Bielsko-Biała) kto byłby w stanie ogarnąć mi R-link 2? Może niekoniecznie w samym Bieslu ale chodzi mi by nie była to też Warszawa - podjechać zawsze można ale bez przesady.

Mam nową Megankę ale delikatnie mówiąc wk....wia mnie brak opcji Mirror na R-link. nie lubię gdy maszyna chce być mądrzejsza. generalnie z Android Auto nie mam problemów poza opcją lustrzanego odbicia. We wszystkich poradnikach widzę dodatkową ikonę (na której aktywuje się Mirror) a ja jej nie mam. czy to cholerstwo też jest jakąś ukrytą opcją czy ki diabeł ją zeżarł. 

dodam, iż to moja 1 Renówka, w innych samochodach nie napotykałem na takie cuda, dlatego nie potrzebowałem zagłębiać się w informatykę - to nigdy nie było moim konikiem.

 

Panowie dla mnie słowa flashowanie, rootowanie  brzmi jak fizyka kwantowa w podróżach międzywymiarowych więc chętnie oddam te czynności w ręce doświadczone. 

grzebię w tym i grzebię i jeszszce jedna ciekawostka.

 

zrobiłem wg instrukcji plik, chciałem wejść do ustawień i......... i na tym się skończyło

u mnie po prostu to nie działa.  

 

poniżej zdjęcie Android Auto bez ikony "lustra". może to kogoś na coś naprowadzi. na wszystkich filmikach zdjęciach poradnikach jest ona z prawej strony za "mikrofonem"

r-link.jpg

 

 

 

Musisz mieć zrootowany telefon,inaczej nic z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych właśnie pojawiły się nowe mapy do R-Linka 

MAPA EUROPA V2019.06(RELEASE STORE 2020.Q2)

 

Ciekawostką jest to że nie są one dostępne dla wszystkich wersji systemu, przynajmniej na razie.

 

Dla wersji 8.x - są dostępne, dla wersji 3.3 na razie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wujgregor napisał:

 

Czyli cały mój problem w telefonie jest?

A widzisz. Tego jeszcze nie ogarniałem. 

Dzięki za podpowiedź.

 

Musisz mieć zrootowany telefon,inaczej nic z tego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd tą aktualizacje map zasysacie ? Czy mam zalogować się w programie toolbox na laptopie i sciągnąć dane USB z samochodu i wtedy mi pokaże i zaktualizuje i do auta?

 

Aktualizacja jest płatna ?
 

edit. Sprawdziłem nie pokazuje mi nic co mogę zaktualizować. 

Edytowane przez krzysiek0501
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ABCMegane napisał:

Screen wyślę za 2 godziny. Czy udało Ci się zainstalować mapę 2019.06 bez problemu?

Pobieram, pobieram już chyba 5 czy 6 raz z Toolboxa. Zawsze jest jakiś błąd. Jak nie sieć, to brak jakiegoś pliku. Za chwilę podejmuję ostatnią próbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!