Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 9.08.2020 o 23:35, jamiro napisał:

To ja też zapytam, czy ktoś wie jak ustawić domyślnie asystenta pasa ruchu w tryb drugi zamiast pierwszego czyli zamiast wibracji na utrzymanie pasa?

Za każdym razem musze to przełączać - opcja nie jest zapamiętywana

Gdzie masz opcje utrzymania pasa? ja mam tylko głośność wibracji i czułość do ustawienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w Megance nie ma tej opcji -> jest jedynie brzęczek, nie ma takiego asystenta jak każdy myśli, czyli że odbija za nas od pasa w prawo/lewo.

Edytowane przez Geble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2020 o 21:11, cegla11 napisał:

Gdzie masz opcje utrzymania pasa? ja mam tylko głośność wibracji i czułość do ustawienia

W Scenic IV jest taka opcja 

 

No więc carplay2air przyszło po niecałych 2 tygodniach i... działa na Rlink2.
Konfiguracja banalna

Plusy: działa płynnie, sterowanie z kierownicy działa przeskakiwanie pomiędzy piosenkami może z 1.5sek lagiem ale to zupełnie nie przeszkadza.
Minusy: trzeba z 20sek słuchać radia zanim się połączy ale np. na trasę super. W mieście wystarczy muzyka przez bluetooth.

 

Nadal wymagana jest obsługa carplay w samochodzie. U mnie Rlink w wersji 8 po upgrade z wersji 3 do 7 w aso Nawrot we Wrocku a potem samodzielnie do 8 żeby był fullscreenowy carplay. Działa na aucie z lutego 2017r. moduł USB już był z obsługą carplay.

 

Zdjęcie-17.08-6.jpg  Zdjęcie-17.08-2.jpg  Zdjęcie-17.08-3.jpg  Zdjęcie-17.08-4.jpg  Zdjęcie-17.08-5.jpg  Zdjęcie-17.08.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2020 o 11:41, Geble napisał:

Mam pytanie odnośnie aktywacji Apple CarPlay w samochodach sprzed marca 2017 i R-Linkiem 2. Czy komuś się to udało zrobić lub zna kogoś kto potrafi dobrze czarować? Wiem, że można aktywować Android Auto, ale mnie interesuje Apple Car Play. Z góry dzięki za pomoc.

Pisałem do wielu zakładów zajmujących się oprogramowaniem samochodowym/tuningiem, ale nikt nie ma w tym doświadczenia :43_slight_frown:

Mógłbyś podesłać np. zdjęcie głównego ekranu dev mode'a? Od tego można by zacząć ;). Najlepiej by było, oczywiście, odczytać dane z obudowy modułu R-Link'a. Ale chyba nie będziesz chciał rozpruwać deski :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Postanowiłem i ja się pobawić w ustawieniach rlinka, udało mi się aktywować AA jak i znalazłem dzięki Wam opcje do włączenia oglądania filmów podczas jazdy, niby wszystko robiłem ale niestety ani AA się nie łączy z telefonem i filmy niestety też działają tylko na postoju, czy wystarczy jak w DiagRw_HMI wcisnę save po zmianie czy muszę jakiś reset rlinka zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czytam, czytam i wyczytać nie mogę. Czy w MIV HB R-link 3.3 będzie prawidłowo pokazywał linie kamery (promień skrętu itp) i w multisense będzie widoczne Megane? Zależy mi na aktywacji AA przez dev mode i niczym więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!