Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zamiennik spojlera klapy do kombi


Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem tego typu spojler w aucie przywołanym tutaj do oceny, celem kupna. A z ciekawości - czy spojler był podklejany w ASO (vide akcja serwisowa)? Pytam, bo mam "dwójkę" z tymże właśnie podklejeniem (wykonanym chyba w 2013 roku) i ciekawy jestem, czy to to także odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, podpinam się pod temat. Mi też niestety, przytrafiło się zgubienie spojlera. Zakupiłem już używkę, przemalowałem (wygląda praktycznie jak oryginał :) ) ale mam dylemat bo nie mogę zlokalizować miejsc w których mógłbym wyjąć spinki zaznaczone na poniższym obrazku.

657e526e4491bde97bf88e8c05951.thumb.jpg.b6c74b1a11b66567a556397690e3f746.jpg

Normalnie bym je wyłamał ale, że w klapie została mi jedna dobra to chciałbym ją wyciągnąć i zastąpić tą środkową uszkodzoną.

Niestety nie potrafię zlokalizować miejsca gdzie mógłbym wypiąć te spinki. Tak jak widać tutaj:

 

w tych otworach mam tylko torxy, których zresztą też mi brakuje - muszę jeszcze dokupić wkręty mocujące daszek i trzeci stop - szukałem już w różnych sklepach i nie mogę nic dopasować - chyba skończy się to wizytą w ASO.

Najgorsze jest to, że parę dni przed urwaniem spojlera dowiedziałem się o byłej akcji serwisowej i zamierzałem się umówić na wizytę bo prawdopodobnie pomimo zakończenia akcji, można było nadal poprawić daszek - niestety nie zdążyłem. Po oderwaniu dzwoniłem do ASO i do Renault Polska ale stwierdzili, że nie są w stanie mi pomóc i zaproponowali zakupienie nowego spojlera, malowanie, nowy stop co miało wynieść ok 1400 zł. Grzecznie podziękowałem za taką pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 10.07.2018 o 13:05, yosi napisał:

Cześć,

Klasycznie odpadł mi spojler. Był już ze dwa razy klejony więc jakieś prawo miał do tego :rolleyes:

 

Czy ktoś testował taki wynalazek ?- https://sprzedajemy.pl/spoiler-renault-megane-ii-kombi-ze-stopem-i-spryskiwaczem-lodz-3-6bea9f-nr9059922

 

Mi odpadł niedługo po zakupie, kupiłem na allegro nowy (gotowy do malowania) podobny do tego jak w ofercie, którą wstawiłeś. Nie jest na zatrzaski, tylko na śruby, dużo bardziej masywny od oryginału. Jedyny mankament to trzeci stop, który spalił mi się już dwa razy (za pierwszym razem reklamowałem, wysłali nowy, ale znowu się spalił). Polecam zdecydowanie, trzy lata mam już założony i nie ma się do czego przyczepić, pasuje idealnie, nieco ciężej podnosi się tylko klapa bagażnika ale nie trzeba zmieniać podnośników na mocniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!