Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

5- bieg i jazda 140km/h


Rekomendowane odpowiedzi

kolega COLT 1255 ma racje ,nie siać paniki !!!! ile przypadków było przepalonej uszczelki na forum??? z 5??? a ile samochodów z tym silnikiem jezdzi na drogach ??? ja mam przebieg zbliżający sie do 180 tys i płynu nie ubywa ani grama więc straszenie tutaj nie jest wskazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, fullxda napisał:

grama więc straszenie tutaj nie jest wskazane

To są fakty ;p Na forum mówisz było 5? A tam gdzie ja robiłem nie było dnia żeby nowe auto z tym silnikiem nie przyjeżdżało na wymianę UPG zresztą sam mechanik/właściciel mówił ze już tego robił duuużo. Nie każdy właściciel jest na forum ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisy kolegi onomatopeja pachną mi sarkazmem i wyśmiewaniem w stylu ja robiłem i płaciłem wiec napewno każdy następny z tym motorem będzie miał to samo co ja ...niestety nie masz racji dużo zależy od stylu jazdy i uszczelka w tych  motorach siada po butowaniu na zimnym w dużych mrozach i to w rocznikach 2009-2010 ja akurat mam 2013 i zero symptomów przegrzewania czy puszczania uszczelki ,więcej powiem u ciebie kolego onomatopeja jest dużo większa szansa na ponowna wymianę  uszczelki upg niż u nas ze zdrowymi motorami ponieważ naprawa i planowanie już nie jest tak dobre jak orginał znam z autopsji z fiatow a miałem pare 1.2 czy 1.2 16v i tam jak już ruszyłeś upg to puszczało za 50 tys. ponownie 

lapka2.gif

REGULAMIN

5.10 Zabrania się również pisania tematów i całych postów (...) czcionką pogrubioną [bOLD] . Nie jest to dobrze odbierane przez innych użytkowników, a zwłaszcza administrację. - poprawiłem mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa widzisz i tu odkrywasz przed nami karty masz 2013 roki tu wszystko jasne. Nie wiedziałem nawet ze te motory były to 2013roku produkowane, wydawało mi się że do 2012r (chyba że jakiś się ostał i ktoś go kupił w 2013r.). Ja robiłem i płaciłem bo raz że mnie stać (znów sarkazm? :D), a dwa zamierzam tym autem jeszcze trochę pojeździć (niedługo zaczynam budowę wymarzonego domku - tak stać mnie :D) i przyda się do przewożenia rzeczy z racji trochę większej pojemności, więc wolałem zrobić niż szukać motoru za połowę ceny auta:D.

 

Mając 2013 rok powinieneś mieć także dłuższą skrzynię w aucie (chyba że tylko 1.2tce dostawały w późniejszym czasie dłuzsze skrzynie a 1.4 nie co byłoby nadzwyczaj dziwne).

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!