Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Odchylasz siedzisko do przodu (ok. 90 st.) i wyciągasz z zawiasów, które znajdują się jakby za/pod łydkami siedzących z tyłu osób. Być może odchylenie wymaga ruchów bocznych siedziskiem, gdyż na środku (pod spodem) znajduje się dodatkowe zabezpieczenie przed samoczynnym otwarciem. Dasz radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2018 o 12:49, konwil napisał:

Odchylasz siedzisko do przodu (ok. 90 st.) i wyciągasz z zawiasów, które znajdują się jakby za/pod łydkami siedzących z tyłu osób.

Wczoraj musiałem przewieźć dość spory ładunek o wymiarach 143x85x17. Jakby ktoś pytał to da się chociaż był za wysoki i musiał być trochę pod kątem.

Ale nie o tym. Złożyłem większą część kanapy i pamiętając o tym wątku chciałem zdemontować siedzisko żeby móc dalej odsunąć fotele. Na chceniu niestety się skończyło. Te plastikowe zawiasy nie są elastyczne i dość mocno otulają zaczepy w kanapie. Szpara jest bardzo niewielka. Wydaje mi się, że próba demontażu równała by się z ich uszkodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. W sumie to ja nigdy w MIII tego nie próbowałem, ale w MII jak już kupiłem, to jeden z tych zawiasów słabo trzymał i siedzisko samo (czasem) wyskakiwało. Dogiąłem ręcznie - w "dwójce" się nic nie łamało. No przynajmniej w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, konwil napisał:

w "dwójce" się nic nie łamało. No przynajmniej w tym przypadku

Ja miałem jedno takie mocowanie w dwójce ułamane. Tak kupiłem. Demontowałem tam siedzisko, łatwo szło. W trójce próbowałem poszarpywać ale nie chciało wyjść, a nie chciałem też za mocno. Przyjrzę się w wolnej chwili bo strasznie niewygodnie mi się jechało. Bardzo mało miejsca do odsunięcia fotela zostaje przy postawionym w pion siedzisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat,

Wiecie czy mechanizm służacy do zlożenia oparcia tlnej kanapy jest demotowalny?

2/3 cześci kanapy nieda się złożyć, "rączka" która należy pociaganac do odblokowania kanapy, cała się rusza, jakby była ułamana wewnatrz oparcia.

lapka2.gif

REGULAMIN 5.6 literki PL - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!