Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

R-link 2 , AA aktywacja, reset ustawień


Wojtek_m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Temat wałkowany od dawna na kilku forach. Spędziłem dużo czasu na zebraniu informacji na różnych forach nie tylko PL jednak bezskutecznie. Do rzeczy, aktywacja AA na rlink 2 system 2.2.xxx  niby się nie da, ale ludzie robią - na necie info tylko ze sie udało, ze mam i nic wiecej jak to zrobilem. Ostatnio byłem w serwisie w reno z inna usterka i 

potwierdzono mi iż można na systemie 

2.2 odpalić android auto, nie podano jak, ale zasugerowano odwiedzić rosyjskie strony. Z tego co ustaliłem dało się postawić system 3.3 xxx na ktorym AA mial byc bardziej stabilny, ale pan stwierdzil iz na 2.2 tez miał. Nie znali mnie więc nie dziwię się ze nie powiedzieli co i jak bo to sprzeczne z polityką firmy. Moze jest ktoś w Wawie co odpłatnie odpali to ustrojstwo? Mam jeszcze jeden problem ponieważ grzebalem w trybie developerskim i teraz mam błąd, czarny ekran. Moze ktoś wie jak w ddt4all przywraca się ustawienia fabryczne, lub czy odłączenie akumulatora na jakiś czas powoduje reset. Może ktoś chętny odpłatnie pomoc?

lapka2.gif

REGULAMIN

5.6 literki PL. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Przekombinowalem i też mam czarny ekran i pilnie potrzebuję pomocy. Jestem że Śląska. Będę bardzo bardzo wdzięczny 

 

https://zapodaj.net/42bb8dd8e8511.jpg.html

Edytowane przez lubowitz78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

x

Jak został rozwiązany problem ?

lapka2.gif

REGULAMIN - 5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x

A że tak spytam jak tego dokonałeś bo jestem aktualnie z tym problemem ! :/

 

lapka2.gif

REGULAMIN - 5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślę, że sprawa jest głębsza.:D Kolega lubowitz78 olał kolegę NySoN bo ten ewidentnie olał moderatora mireczek01.<zolta>. Fakt faktem rozwiązanie problemu pozostaje tajemnicą.:lockd:

  • Zwycięzca 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ma ktoś może jakiś pomysł, gdyż do czasu najnowszej aktualizacji map wskazania nawigacji z Android Auto wyświetlały się na HUD i r linku po wyjściu do strony głównej, natomiast po wgraniu map 12.2016 wskazania z Android Auto się nie wyświetlają. Może gdzieś da się to ustawić w developer mode?? 

wersja oprogramowania 3.3.16.946, mapy 12.2016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 26.12.2018 o 10:33, szosti1 napisał:

Witam,

czy ma ktoś może jakiś pomysł, gdyż do czasu najnowszej aktualizacji map wskazania nawigacji z Android Auto wyświetlały się na HUD i r linku po wyjściu do strony głównej, natomiast po wgraniu map 12.2016 wskazania z Android Auto się nie wyświetlają. Może gdzieś da się to ustawić w developer mode?? 

wersja oprogramowania 3.3.16.946, mapy 12.2016

Masz na mysli, ze po wcisniecku przycisku home obok wyswietlacA w aucie, wczesniej na ekranie glownym pokazywalo Ci za ile bedzie trzeba skrecic i w ktora strone?  Mi tak teraz pokazuje, kiedy korzystam z nawogacji i AA, szkoda, ze nie przenosi na ekran glowny mapy z telefonu, tylko trzeba wejsc poprzez kliknięcie w AA, zeby widziec mape. Przez jakis ostatni czas na ekranie glownym i na wyswietlaczu za kierownica nie pokazywalo strzalek od nawigacji z twlefonu ale wczoraj znowu zaczelo mi to dzialac. Szukam od czego to zalezy. W aucie w ustawieniach nic nie zmienialem.

 

Przepraszam za literki ale jakbym mial przy pisaniu z telefonu czekac, az bede mogl po przytrzymaniu klawisza napisac polski znak, to potrzebowalbym chyba nie miec innych zajec w zyciu, tylko poprawnie pisac na forum. (Nam się nigdzie nie śpieszy, chętnie poczekamy na poprawny tekst - mireczek01)

lapka2.gif

REGULAMIN pkt. 5.6 literki PL. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!