Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Mam problem z ustawieniem reflektorów przednich (zwykle bez soczewki h7). Jeżeli chodzi o wysokość jest ok, niestety prawy reflektor świeci w to samo miejsce co lewy. Czy jest możliwość regulacji światła na boki? Jeżeli tak, to gdzie na reflektorze jest pokrętło?

W lampach zwykłych czy xenonowych są dwie śruby do regulacji jedna góra-dół druga lewo-prawo

jak prawo lewo to trzeba wyjąć lampę. 

Trzeba odkręcić lampę i ją wysunąć tak żeby można było to odkręcić tą śrubę. Do regulacji jest biała śruba za metalowym drutem trzymającym lampę.

IMG_20181230_103605.jpg

A, czy ta czarna śruba na imbus na środku zdjęcia na dole lampy jest do regulacji góra - dół?

@Piotr.. tak.

Dzięki. Dzisiaj byłem w SKP i okazało się, że w obu reflektorach regulatory od góry nie działają, a światła świecą trochę za nisko.

@Piotr.. Nie działają w sensie przeskakują? Typowe. Prawą wyregulujesz bez wyciągania lampy. Z lewą będzie gorzej bo kręcić się da tylko na wyciągniętej lampie (brak dostępu). Poczytaj sobie temat od tego postu:

Tak, przeskakują. Przeczytałem wcześniej cały  temat dotyczący tego problemu. Diagnosta nie był zbyt mocno zdziwiony, ze przeskakują.

Mam zamiar obie lampy wysunąć tak jak do wymiany żarówki i wyregulować.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się