Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Easy trunk akces - grandcoupe


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Ostatnio sporo jeździłem w trasie a pogoda była taka że samochód był okropnie brudny. Przestała mi się otwierać klapa bagażnika z ruchu noga, dzisiaj umyłem auto i dalej się nie otwiera. Ktoś coś?

Klamki też przestały działać ale wystarczy że je wyczyscilem od wewnątrz i działają bez zarzutu.

Edytowane przez LTar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek wróciłem z wyjazdu rodzinnego. Wstawiłem auto do garażu, po 24 godzinach wszystko wróciło do normy, otwiera się za każdym razem. Mimo wszystko byłem umówiony w ASO. Sprawdzili - niby działa to na zasadzie radaru. Wyczyscili wszystko i wg nich jest ok. Obwiniają warunki atmosferyczne - brud, sól i mróz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie oprócz braku reakcji na machanie nogą pod bagażnikiem doszły również problemy z otwieraniem z pilota. Klapa nie leci samoczynnie do góry jak to miało miejsce przez pierwszy rok użytkowania samochodu. Jutro jestem na przeglądzie po dwóch latach i nie omieszkam wspomnieć o tym defekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2019 o 14:01, Geble napisał:

Nie papuguj.

I jak po przeglądzie? powiedzieli co było przyczyną nie działajacego bagażnika?(otwierania nogą)

lapka2.gif

REGULAMIN - 5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2019 o 21:27, Hazel83 napisał:

I jak po przeglądzie? powiedzieli co było przyczyną nie działającego bagażnika?(otwierania nogą)

 

 

Jeśli chodzi o machanie nogą to standardowa śpiewka, czyli zima, sól i bród. Jeśli chodzi o podnoszenie się klapy do góry z pilota to zamówili mocniejsze siłowniki i czekam aż je dostaną. Nie wiem ile można czekać, ale już czekam drugi tydzień. Chyba z Chin lecą :43_slight_frown:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na diagnostyce klapy i u mnie komputer pokazał błąd podnoszenia klapy. Zamówili nowy radar. 

Co ciekawe po 2 tygodniach nie działania teraz działa bez zarzutu. A 2 tygodnie temu nie było błędu, a teraz jest ...

;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!