Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rlink 2 punkt trasy


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem:

1.

W R-linku2 (nigdy z takiej nawigacji nie korzystałem) ustawiłem punkt docelowy, a następnie zgodnie z instrukcją punkt przelotowy (był to akurat Janów Lubelski). Podczas wprowadzania punktu przelotowego wprowadziłem tylko miasto bez ulicy i zatwierdziłem. Niestety system sam wydedukował, że będzie to centrum i z uporem maniaka zawracał mnie po minięciu punktu drogą główną (100 metrów od niego). Ja chciałem jechać tylko przez Janów Lubelski i już. Automapa zawsze pytała przed zatwierdzeniem, czy przejazd ma być przez punkt czy okolicę punktu na trasie. Tu takiej funkcji nie widzę i instrukcja też milczy na ten temat. Jest to duży błąd programu,  bo pół biedy jak znamy miasto ale np. za granicą będzie mnie kierował bez sensu do centrum np. Paryża.  Koledzy czy jest jakaś funkcja którą można to ustawić, czy trzeba w Rlink- ach wprowadzać konkretny, dokładny punkt, co dla mnie jest głupotą i utrudnieniem...

2.

W menu w ustawieniach auta "Polecenie głosowe" jest wybór głosu damskiego i męskiego służy to do lepszego rozpoznania poleceń głosowych. Ja mam zaznaczony głos damski niestety nie da się wybrać męskiego - wie ktoś dlaczego?

 

 

Nikt nie wie? nie wierzę.....

Edytowane przez artur-wiater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to żaden błąd, przecież tak samo działa np. Google maps. Spróbuj ustawić trasę Warszawa-Kraków z punktem przez Kielce, jak nie wprowadzisz dokładnego adresu, to Google maps poprowadzi Cię przez centrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2019 o 11:21, artur-wiater napisał:

W menu w ustawieniach auta "Polecenie głosowe" jest wybór głosu damskiego i męskiego służy to do lepszego rozpoznania poleceń głosowych.

A kto ci tak powiedział?

To jest głos jakim samochód gada do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!