Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie 2 dni temu odebrałem auto z malowania i zauważyłem kilka rzeczy które mi nie pasują, mianowicie czy :

x

zdj. 1 i 3 drzwi kierowcy ma tak odstawać środek od blachy i czy noe powinno być tam jeszcze jakiejś uszczelki drzwi wyglądają trochę jakby pusto

x

zdj. 2 jak mniemam miejsce mocowania relingów mam wrażenie jakby tam były zaślepki albo też jakaś guma czy ktoś nógłby poratować zdjęciem.

x

oprócz tego brakuje mnóstwo zaślepek i ogólnie samo wykonanie pozostawia wiele do życzenia. 

x

Głównie chodzi o drzwi i zaślepki w miejscach mocowań relingów.

x

megane 15' III kombi wersja limited

x

pozdrawiam

x

x

lapka2.gif

REGULAMIN

pkt. 5.9 Zabrania się nadmiernego i niepotrzebnego stosowania klawisza ENTER- mireczek01

20190320_081217.jpg

20190319_115607.jpg

20190320_081203.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczek drzwi trochę kiepsko spasowany. Na zdjęciu wygląda jak by z przodu był na uszczelce, o potem uszczelka jest na zewnątrz.

Otwór na śrubę od porzeczki bagażnika też mam na wierzchu tak ja u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamilm napisał:

nie było tych dziur po wkrętach od relingów

Były. Ale to chyba nie są dziury po wkrętach od relingów.

2 godziny temu, kamilm napisał:

oprócz tego brakuje mnóstwo zaślepek i ogólnie samo wykonanie pozostawia wiele do życzenia. 

Nie rozumiem. Zleciłeś robotę, zapłaciłeś za nią, nie podoba Ci się i szukasz pomocy tutaj zamiast udać się do wykonawcy z żądaniem poprawek?

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krzychu73 napisał:

pewnie popękało kilka spinek i nie mając ich na zakładzie złożyli na tych co ocalały

Czyli badziewiarze. Spinki przecież zawsze można kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczek jest źle założony. Należy go odkręcić, zdjąć wraz ze spinkami z drzwi i przeprowadzić czynność montażu odwrotnie z uwzględnieniem, że boczek najpierw zakłada się od góry na prowadnicę przy szybie (która jest jednocześnie uszczelką szyby od środka samochodu) następnie wciska się wszystkie spinki i dokręca wkręty. Zwróć uwagę na jakość spinek, kołków do tapicerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo źle wykonano naprawę wszędzie jest mnóstwo podkładu od malowania pęknięta i sklejona tylna lampa pytanie mam jeszcze czy na drzwiach na dole nie brakuje jakiejś uszczelki

20190320_112254.jpg

20190320_111927.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lacart Wrocław ul. Michalczyka 12 naprawa z ac

 

czy Waszym zdaniem powinienem podstawiać auto do poprawek na swój koszt ? z uwagi, że bardzo się śpieszyłem i aito było umyte żekomo 2 dni temu nie było możliwości obejrzeć dokładnie na miejscu

20190320_112021.jpg

20190320_111714.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jakbym ja odbierał auto od lakiernika to bym nie robił tego po łepkach tylko wygospodarowałbym odpowiednio więcej czasu, aby wszystko dokładnie sprawdzić. Przy takich naprawach pośpiech nie jest wskazany... Czy powinieneś odstawić auto do poprawek na swój koszt? Odpowiedź jest tylko jedna - zdecydowanie NIE. Z jakiej racji masz pokrywać koszt czyiś błędów wynikających z pośpiechu lub braku doświadczenia?

Edytowane przez Silverek
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!