Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Lusterko fotochromatyczne


Rekomendowane odpowiedzi

W Meganie III maiłem fotochrom, który sam zamontowałem. Mam to lusterko bo je kiedyś zdemontowałem celem montażu nakładki z  rejestratorem - jeszcze w starej meganie i zastanawiam się teraz nad montażem jego w IV.

I teraz, czy już któryś z kolegów wymieniał lusterko na fotochrom - wydaje się identyczne jak w Megane III...

Edytowane przez satisati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MIV lusterko elektrochromatyczne jest takie jak w Talismanie i wygląda inaczej niż w MIII, m.in. czujnik jest na powierzchni lustra, a nie pod nim, sam takie montowałem u siebie i możesz o tym przeczytać w tym wątku: 

Ale myślę, że jeśli uchwyty obu lusterek są takie same, to możesz u siebie zamontować takie z MIII :rolleyes:

Edytowane przez Endrjuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda inaczej to fakt ale uchwyt ten sam - wczoraj sprawdziłem. Niestety tak mocno siedzi, że nie mogłem zdjąć pomimo dość mocnych szarpnięć. Dzisiaj rano odwiedziłem zakład wymiany szyb - bardzo dobry działający od lat i Pan dokładnie popatrzył zaprowadził mnie do szyby wyjętej od Scenica pokazał, a nawet zademonstrował i stwierdził, że nie weźmie odpowiedzialności, a pękniecie przy demontażu jest bardzo prawdopodobne i to dużo bardziej niż w Megane III i II do szyby są solarne i bardzo delikatne - kruche od środka, a mocne z zewnątrz. Mówi że na kilka demontaży jedna szyba pęka, więc odpuszczam temat... SZKODA...

Edytowane przez satisati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
Dnia 26.01.2020 o 23:14, Harmol napisał:

Mam Renault megane grancupe intens mam to lusterko elektorchromaryczne ale czy one się włącza samo czy jak.?

 

 

Możesz to sprawdzić świecąc latarką w kierunku szkła lusterka a przysłaniając czujnik w lusterku od strony szyby czołowej. Lusterko się zaciemni w zależności od intensywności oświetlania czujnika od strony szkła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!