Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

montaż oryginalnych czujników parkowania przód


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie odnośnie modułu i możliwości doposażenia auta w czujniki przednie. Mam auto z 2014 roku ..czyli po lifcie. Auto aktualnie ma czujniki tylne i są one wyświetlane na Rlinku. Auto jest rozbebeszone aktualnie u blacharza i zdejmując dzisiaj przedni zderzak zauważyłem że jest wiązka na czujniki przednie. Jaki jest symbol centralki 8 kanałowej i gdzie się ona znajduje w aucie po lifcie. Centralki starego typu były na tylnym prawym słupku. Podejrzewam że moja będzie gdzieś z przodu przy module UCH. Czy symbol centralki PDC 259909913R to to czego szukam. Czy ma ktoś dostęp do VISU i ma rozpiskę pinów wtyczek.Czy ktoś montował czujniki przednie w RSie ;)..??

 

ps. tu znalazłem podobny temat : jeśli admin uważa za stosowne to można mój post przenieść do tego tematu 

 

Edytowane przez andrzejm36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

odnośnie czujników przednich do meganki 2014 po lifcie. Kupiłem moduł 259903837R ..ponoć pod Rlinka przód tył.Kupiłem wiązkę 240704488R z czujnikami. Auto jest jeszcze u mechanika więc nie jestem w stanie powiedzieć czy wszystko zadziała. Szukam koszyczków do czujników pdc pod zderzak RSa ..jak ktoś coś to na priv. Auto jest już wyposażone w wiązkę pomiędzy modułem a przednim zderzakiem ;) co ułatwia wiele pracy.

Cinek .. czy to ruszy czy muszę konfigurować jeszcze auto. Mam ddt4all i mogę połączyć się z Rlinkiem.

Edytowane przez andrzejm36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytanie  do kolegi Cinka / no chyba że już to ktoś przerabiał na forum / .. czy jeszcze coś powinienem zapisać chcąc uruchomić czujniki przednie / mam już tylne / w RLinku 1 .

Nie będę korzystał z buzzera. Chciałbym aby sygnał był z Rlinka. Czy program poda mi jaki mam typ danej centralki. Jak na razie poruszam się ucząc w wersji demo.Czy ktoś już to przerabiał ??

czujniki przód tył.png

czujniki przód tył 2.png

czujniki licznik.png

Edytowane przez andrzejm36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!