Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czyszczenie Wtryskiwaczy Liqui Moly Diesel Spulung


kkrrystian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  was serdecznie. Mam pytanie czy stosował ktoś z was ten środek? Pisze że można go wlać do zbiornika lub bezpośrednio podpiąć wężykami do pojemniczka. Interesowała by mnie ta druga wersja, lecz nie wiem który wężyk jest powrót paliwa, a  który zasilanie. Jeśli ktoś już to stosował w ten sposób to bardzo Proszę o pomoc :) Z góry Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
9 godzin temu, lufa napisał:

Nie mam espace.

Ale jakie to ma znaczenie ?

Wszystko tam jasno zostało pokazane i omówione.

Zasilanie, przez filierek i do puszki.

Potem powrót też do puszki i jedziesz, jak to się mówi, z koksem :) 

Możesz też preparat wlać do zbiornika z paliwem i jeździć. 

Na opakowaniu jest instrukcja opisana. 

Raz na jakiś czas wlewam na cały zbiornik i tyż jest OK :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co Ty kolego chcesz osiągnąć, jak można zapytać?? Żaden tego typu preparat nie dokona naprawy, jak jest coś nie tak, to trzeba usunąć usterkę. Po co w takim razie takie preparaty istnieją? Ano po to, że jak pisze prezes, warto co jakiś czas wlać do zbiornika i jest duże prawdopodobieństwo, że jak dbamy to przedłużymy wtryskiwaczom życie. Ale robimy to na sprawnym silniku. Jeżeli coś jest nie halo to naprawiamy a nie zalewamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslij zdiecie spod maski to pomogę bo nie miałem w rekach 1.9. Ale wszystko w tym poście było już powiedziane.

 Zasilanie z baku to wężyk na którym jest gruszka. w to miejsce podpinasz wężyk z puszki przez filierek a powrotny też wpuszczasz do puszki i odpalasz. Jeżeli podłączenie dwóch wężyków to za dużo to może polecam mechanika. Prawie w każdym Cr jest tak samo. Należ stanąć przed autem z otwarta maska i popatrzeć gdzie idą wężyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurza twarz. To nie jest post obowiązkowy. Nie robiłeś , nie wiesz , albo wydaje ci się że wiesz bo widziałeś Dudę lub szwagier tłumaczył to nie odpowiadaj.    Silnikowi nic nie dolega.

Taka profilaktyka dla wtryskiwaczy, bo na pewno jest z czego czyścić.  Że wlać preparat do baku można to etykieta tłumaczy i forumowy mędrzec nie potrzebny.  Proszę się obrażać bo ja się nie obraziłem na te wiązanie dwóch wężyków.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, wlanie do baku Ci nie odpowiada, a to profilaktyka właśnie. Sposób Dudy również nie odpowiada to czego Ty właściwie chcesz?

Swoją drogą, aby preparat był podany na wtryski to zrozumiałe, że zasilanie musi iść na pompę a powrót możesz sobie włożyć nawet do gumiaka :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem czy mądrować się?  Proste i konkretne pytanie zadałem. Gdzie na obrazku jest powrót i zasilanie dla tej pompy.  Nie wiesz to nie odpowiadaj. A przestrzelone wywody to sobie  w tego gumiaka wsadź.

Wtrysku już po czyszczeniu.  Gdyby ktoś przypadkiem trafił na tą merytorycznie żałosną dyskusję to informuję że zasilanie to 1 a powrót z wtrysków 2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może kolega wróci do swego postu i przeczyta ze zrozumieniem co napisał, nie widzę tam podobnego pytania,

Cytat

Gdzie na obrazku jest powrót i zasilanie dla tej pompy.

a to zmienia postać rzeczy. i po co się jeżysz !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!