Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj żona wgniotla próg o wysoki krawężnik. Ile może kosztować naprawa i czy warto to robić z AC? Czekam też na wycenę od znajomych magików od wyciągania ale są na feriach i chciałbym poznać orientacyjny koszt. Wg mnie to będzie raczej wyciąganie niż wycinanie poszycia. 

20191230_115605.jpg

20191230_115520.jpg

20191230_115453.jpg

20191230_115439.jpg

20191230_115136.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jak masz blacharza, który zrobi to cacy za 200 to ja ci zazdroszczę. Profil zamknięty wyciągać - trudna sztuka :). Oczywiście można bawić się w cynowanie jak na zdjęciu @djb ale sam materiał na taką naprawę będzie kosztował więcej niż te 200 pln ;)

 

po co kombinować, wstawić do ASO, wstawią nowy ori próg, pomalują i jest cacy. W AC masz z reguły jedna jak nie 2 szkody bez utraty zniżek. Dlatego napisałem żeby zgłosić to np w ostatnim dniu mijającej polisy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli chcesz wycinać i wstawiać to pewnie. Każdą wgniotę wycinasz i wstawiasz? Podobne wgniecenie blacharz 'wyciągnął' za kilka stówek. Są narzędzia do tego, np spoter. Tu możesz narzędziami podejść przez otwór serwisowy - https://www.youtube.com/watch?v=nHyqZp4KeIINie wiem jak wygląda podłoga, ale nie wydaje się, że sie pofalowała.. oczywiście można robic jak zalecasz, wyciąć pierwszą blachę i wstawić nowy próg

 

Każdy robi jak chce...

Nie spotkałem AC gdzie po zgłoszeniu szkody nie tracisz zniżek jeśli nie masz ochrony, ale może jakie TU Samopomoc coś takiego oferuje.

A zgłaszanie szkody dzień przed upływem i potem zawierając nowe nie mówisz, że miałeś szkode to składanie falszywych oświadczeń. Jeśli ubezpieczalnia zorientuje się każą dopłacić różnicę na bazie nowej kalkulacji.

Oczywiście można oszukiwać i liczyć, że się uda... wszystko można. Pytanie czy zaleciłbyś komus taką drogę..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw doczytaj to co podpisałes a potem pierdziel:P

Masz racje, ze można skorzystać w PZU z AC i  nie stracić zniżek - ale to jest opcja w AC "Dodatkowa opcja wykluczenie szkody - dzięki niej pierwsza szkoda z umowy AC nie wpłynie na składkę przy zawieraniu kolejnej umowy AC w PZU" a nie std.

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd

 

Rownież najlepszego w 2020:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 500 może i zrobią ale na razie są na feriach. Muszę dowiedzieć się o ile poszlaby mi w górę składka. Mam w Warcie bez udziału własnego, naprawa na oryginalnych częściach, bez wykluczenia szkody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksymalnie 10% składki :) czyli np w moim przypadku 180 pln bo za pełne AC w PZU płace 1800 pln rok. 
 

@karolaa przeczytaj od początku moje wpisy :), na spokojnie, nikogo nie wprowadzam w błąd, tym bardziej nie namawiam do niepoprawnych rzeczy. Widzę że wszędzie czujesz spisek jak były minister obrony :)

już niej wspomnę o tym rzeźniku z filmiku jaki wstawiłeś. Pieknie porył od środka to poszycie progu. Swietnie na pewno wpłynie to na zabezpieczenie antykorozyjne wewnątrz :)  naprawa typu pakistański blacharz. 
jak dbasz o auto i chcesz mieć cacy to wymienia się taki element na nowy i jest jak fabryka. Bez rzeźby. 

Edytowane przez Sarna1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj zapis z owu bo nie chce mi się szukać, a drugiej strony nie wierze że ktoś jest taki głupi żeby podpisać taką umówę. 
 

jedyne co znalazłem to to ;) ale fakt jestem po służbie. 
 

https://www.warta.pl/ubezpieczenia/samochod/ac-komfort/korzysci/-/wiedza/2522725/[samochod][ac-warta][korzysci]-gwarancja-utrzymania-znizek-mimo-szkody

Edytowane przez Sarna1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!