Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Olej Aral 5w40 vs Elf 900 SXR 5w40?


Rekomendowane odpowiedzi

Wydawało mi się, że kolega pyta o zakup oleju w Polsce, że chodzi o polskich renomowanych dystrybutorów a Ty jeszcze dodatkowo straszysz Go filmem z Ukrainy/Rosji Mało jeszcze dziś mamy strachów? Od 20 lat jestem członkiem zespołu, który tworzy aplikacje sprzedażowe i zakupowe dla polskich i europejskich dystrybutorów części zamiennych, również aplikacje zamówieniowe od producentów. W takim łańcuszku całej dystrybucji, moja wyobraźnia nie potrafi wskazać miejsca, gdzie taka podmiana towaru mogła by mieć miejsce. To, że rożne towary są podrabiane, chyba dla nikogo nie jest zaskoczeniem, natomiast są sprzedawane innymi kanałami. Na 100% u takiego dystrybutora nie kupisz podrobionego oleju, no chyba ze dowożący już nieszczęsny "pan o imieniu Mietek" podmieni bańkę, którą kupił na portalu. Myślę, że nie o takie wyjątki Tobie chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie straszy, ty myślisz że u nas nie ma takich wytwórni?

Niech dalej wszyscy wierzą w cudowne ceny na alledrogo i innych.

Jak widać podrabia się najbardziej popularne marki, i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie, że jak kupiłem z niemców fabię to silnik był zalany tym olejem (aral high-tronic). Silnik pracował rewelacyjnie cicho. Po zmianie na "nasze" oleje już nie było tak kolorowo. Co więcej chciałem kupić ten aral u nas ale jest nie dostania (nie licząc jakichś aledrogo itp. stron które go sprowadzają z niemiec). Dlatego też temat olałem bo nie wiedziałem co kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wybrałem olej Liqui Moly Hight Tech 5w40

Wymieniłem w Niemieckim ATU

Z beczki mają Belgijski olej, „Naruto” 5w 40 zalecany do mojego Renault. 

Ja wybrałem trochę droższy z pułki w bańce. 

Edytowane przez Baszar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!