Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Chyba GT line?


nfnp

Rekomendowane odpowiedzi

Co do zegarów w GTLine to mamy w rodzinie M3 Grandtour GTLine z 2012 roku w którym są zegary cyfrowe, swego czasu też mnie to zdziwiło bo byłem przekonany, że wszystkie GTLine mają wskazówkowe, ponadto wydziałem już kilka wersji GTLine naszych klientów w których były zegary cyfrowe. W żony M3 Coupe GTLine 2011r. są analogowe.

Co do silników 1,4TCe to były one zmodyfikowane na początku roku 2011r. dokładnej daty nie znam, jednak obserwacji tych, które posiadamy w rodzinie i tych w których robiliśmy rozrząd czy UPG można było zauważyć zmiany, przede wszystkim inna uszczelka pod głowicą, inny kolor szklanek w głowicy, podpora wału z logo Renault wcześniej Nissan i kilka innych drobnych szczegółów, wszystkie konstrukcje od 2009 do 2013 mają to samo oznaczenie H4JA700 i jest ona wygrawerowane na bloku silnika, a na świadectwach homologacyjnych jest opisany jako H4J A7

Dokładną datę produkcji silnika można zobaczyć na głowicy z prawej strony od strony skrzyni biegów i nie sugerujcie się datą prod. auta czy datą 1-wszej rejestracji w moich 1,4TCe jest różnica 4, 5 i 7m-cy. 

Co do oprogramowania sterowników było kilka poprawek trudno zweryfikować ile i co wnosiły w ASO technik podłącza interfejs klika aktualizację wszystkich sterowników auta, a na koniec otrzymuje raport  ''aktualizacja przebiegła poprawie'' i tyle wiadomo :D

             

Znalazłem fotkę GTline 1,4TCe Grandtour 2012r. auto mojego kuzyna i zegary ma cyfrowe, 100% oryginał z rynku Niemieckiego od 1-go właściciela ładnie wyposażone z podgrzewanymi fotelami. 

 

gtline14.JPG

Edytowane przez witman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 23.02.2020 o 12:25, witman napisał:

Co do zegarów w GTLine to mamy w rodzinie M3 Grandtour GTLine z 2012 roku w którym są zegary cyfrowe, swego czasu też mnie to zdziwiło bo byłem przekonany, że wszystkie GTLine mają wskazówkowe, ponadto wydziałem już kilka wersji GTLine naszych klientów w których były zegary cyfrowe.

             

Znalazłem fotkę GTline 1,4TCe Grandtour 2012r. auto mojego kuzyna i zegary ma cyfrowe, 100% oryginał z rynku Niemieckiego od 1-go właściciela ładnie wyposażone z podgrzewanymi fotelami. 

Potwierdzam. Też mam od 4 lat GTline 1,4TCe Grandtour 2010 z Niemiec z cyfrowymi. 100% oryginał

Dnia 23.02.2020 o 12:25, witman napisał:

 

gtline14.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!