Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Mocowanie zderzaka przód megane 3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po wymianie chłodnicy od klimy i zdjęciu zderzaka nie mogę go zaczepić na ślizgach, nie chce wskoczyć. Jest jakaś kolejność montażu? 

Ślizgi są całe i zaczepy od zderzaka też, a nie chce czegoś połamać przy dociskaniu. Megane 3.

 

IMG_20200611_212737.jpg  IMG_20200611_212722.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może na dole Ci się gdzieś zderzak powiesił na osłonie dolnej nie w tym miejscu wskoczył ? zderzak z boku bez problemu wskakuje na swoje miejsce chyba ze go wyrwałeś z mocowań tam nad nadkolami są śruby po jednej sztuce na stronę i jak wyrwałeś a nie wykręciłeś je to śruby zostały i nie wskoczy na swoje miejsce.

zderzak się ściąga tak samo łatwo jak w megane 2 z tym ze tu trzeba poświecić duzo czasu na te własnie śruby nad nadkolem a tak to masz u góry i chyba 3 na dole przy osłonie silnika i tyle .

jeszcze nachodzi mnie myśl źle złożenia łopatek dolotu powietrza przez co zderzak nie dochodzi do samego końca ale to byś widział na lampach , lampy do montażu zderzaka wywalić musisz jak i do jego demontażu łatwiejszy dostęp i widać więcej,

:lapka:

Regulamin forum się kłania odnośnie zasad pisania.  

Przeczytaj przed wysłaniem co palce nastukały, popraw błędy, wstaw odpowiednie znaki przestankowe.

Dzieci w szkole podstawowej już widzą jaką literą zaczyna się nowe zdanie ;) 

Trochę szacunku dla czytających :!:  - Prezes 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad lewym kołem jest wyrwane na 100 procent, ale nwm czy to zrobił mechanik przy tej wymianie czy było już wcześniej. Próbowałem sam odkręcić tam śrubę ale nie dało rady i oddałem na warsztat. Spróbuję zdjąć lampy tak jak radzisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdjęciu lamp faktycznie dostęp jest dużo lepszy, z prawej strony fajnie się złożyło. Wymieniłem przy okazji śrubę ale z prawej od strony kierowcy nie da rady odkręcić śruby, pęknięty ślizg i wyłamany zaczep od zderzaka, masakra... Walczyłem z tą śruba z 2 godziny i nie mam pomysłu jak ja ruszyć... Przez to nie dało rady ustawić zderzaka prawidłowo. Od dołu poszedł wkręt a od góry trytytka bo nie chciał się zapiąć. Jestem ciekaw czy to zrobił mechanik przy okazji wymiany chłodnicy od klimy czy to już było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!