Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wspomnienie - TOMIK


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

krzyz.gif

Z przykrością i wielkim bólem musimy poinformować Was, że odszedł nasz wieloletni kolega, Tomek.

Na forum znany jako Tomik.

Niestety przegrał walkę ze śmiertelną, jak się okazało chorobą COVID19.

Tomek przez wiele lat aktywnie brał aktywnie udział w życiu naszego forum.

To właśnie dzięki Tomkowi mieliśmy okazję spotkać się wspólnie na pierwszym ogólnopolskim zlocie forum megane w Krzepicach.

Wielu z nas poznało się wtedy osobiście, a powstałe relacje przetrwały przez lata.

Tomek bardzo aktywnie działał jako radny, dbał o swoją lokalną społeczność, promował Krzepice.

Nigdy nie odmawiał pomocy i służył dobrą radą.

Mąż, ojciec, społecznik, przedsiębiorca, nasz dobry kolega, zawsze uśmiechnięty… po prostu Tomek.

W tej trudnej sytuacji łączymy się w żałobie z rodziną Tomka.

Pozostanie na zawsze w naszej pamięci ! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P1110542-20.08.2011.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Krzychu przypiął/eła ten temat

Tomku 

Pozostaniesz na zawsze w mojej pamięci.

Dziękuję, że mogłem cię poznać <ok>  Za wszystkie nasze spotkania <ok> 

Nie mogąc się otrząsnąć pozostaję w bólu z rodziną Tomka. 

Przyjmijcie szczere wyrazy współczucia.  

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi znaleźć słowa, by opisać smutek jaki mnie ogarnia.

Miałem przyjemność gościć Tomka z rodziną u siebie, jak widać los już nie pozwoli na kolejne spotkanie.....

Niniejszym przesyłam szczere wyrazy współczucia dla bliskich Tomka, od całej nasze rodziny.

CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI. [*]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo smutna wiadomość, nadal to do mnie nie dociera.

Cieszę się, że miałem możliwość poznać Tomka osobiście, świetny, pozytywny człowiek. Ostatnio rozmawialiśmy telefonicznie w sierpniu, nigdy bym nie podejrzewał, że to będzie nasza ostatnia rozmowa.

 

Szczere wyrazy współczucia dla całej rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia dla rodziny. Covid może dotknąć każdego. Bardzo żal kolegi Tomik, niedawno z naszego grona odszedł też kolega tomakur. Uważajmy na siebie, wirus nie wybiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok, żal, złość i wszystko w jednym. 

Chociaż już dawno nie jestem aktywnym uczestnikiem forum to jednak Tomka zapamiętam jako wspaniałego człowieka, zawsze uśmiechnięty, zawsze pomógł, zawsze był dla innych. Pamiętam, że pierwsze moje próby organizacji czy to zlotu, spotu to właśnie przy dużym wsparciu Tomka. 

Wyrazy współczucia dla rodziny. 

Gdyby była potrzebna jakaś pomoc - proszę dać znać - czy to dla rodziny czy w jakiejś innej formie.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2020 o 19:33, aniewa napisał:

Wyrazy współczucia dla rodziny. Covid może dotknąć każdego. Bardzo żal kolegi Tomik, niedawno z naszego grona odszedł też kolega tomakur. Uważajmy na siebie, wirus nie wybiera.

 

Trzymajmy się, trzeba mocno uważać, praktycznie co kilka dni słyszę, że kolejne znane mi osoby są chore. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!