Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomoc w doborze instalacji do Megane 3 1.6 110 KM


ov3rheat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Panowie chciałbym wrzucić do swojej Megane 3 Grandtour 1.6 110 KM 2015 instalację gazową. Przebieg 130 000.

Mi polecano do tego auta Stag Qbox PLUS, co myślicie?

Możecie polecić jakiś sprawdzony sterownik do tego auta? Może jakiegoś dobrego gazownika na terenie Warszawy?

Może macie jakieś opinie na temat http://www.alltop.pl/ w Warszawie?

Będę wdzięczny za pomoc i opinię

Pozdrawiam

 

Edytowane przez ov3rheat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Qbox plus, reduktor KME, wtryski Barracuda i obowiązkowo filtr Alex Ultra 360.

Montaż: kolektor aluminiowy wiercony na stole, wtryski pionowo na równych wężykach. Wąż do gazu Parkera, Semperit na wodzie.

Mam taki zestaw w MII z tym silnikiem. Można pomyśleć też o sterowniku KME czy Optima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem propozycję od gazownika alltop

Polecam zestaw:
elektronika Stag QBOX Plus
reduktor Stag  R02 150
wtryskiwacze AC W02/W03

możemy założyć Panu filtr odstojnikowy Stag, ma takie same właściwości jak Alex Ultra- tu rzeczywiście jest sens montażu takiego filtra.
zbiornik w miejsce koła zapasowego
wlew pod klapką paliwa.
Na całość otrzymuje Pan 2-letnią gwarancję, bez  w sieci Autoryzowanych Serwisów Stag.

3000 zł

Co myślicie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby model filtra nie był ważny to bym nie pisał - porównaj budowę.

Wtryski Staga mają swoje plusy, ale trzeba pamiętać że mają minusy. Są tańsze, nie tak szybkie.

Ja preferuję zewnętrzny zespół filtra fazy ciekłej z elektrozaworem a nie zintegrowany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok filtr już dogadałem.

Co do wtrysków to gazownik zapewnia że te W03 wcale jakoś podobno nie odbiegają szybkością. Podkreśla że warto zamontować komplet stag + filtr Alex Ultra żeby mieć tą ogólnopolską gwarancję firmy STAG

Edytowane przez ov3rheat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2020 o 21:07, szwagier24a napisał:

Polecam Qbox plus, reduktor KME, wtryski Barracuda i obowiązkowo filtr Alex Ultra 360.

Montaż:

  -  kolektor aluminiowy wiercony na stole,

  -  wtryski pionowo na równych wężykach.

   - Wąż do gazu Parkera,

  -  Semperit na wodzie.

Bardzo dobre rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem że dałeś post na forum lpg.  Tam napisałeś,że jesteś z Warszawy. Jedź do Auto-wojowników  do Otwocka. Są jedni z najlepszych, może trochę drożsi, ale są solidni,. ja u nich montowałem, i przejeżdżając 130 tys na gazie, zero problemów tylko wymiana filtrów. na forum LPG jest pod nickiem Chalski, lub Nikoś.

Edytowane przez Tomek65
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!