Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co można zmienić w M III/SC III programem Ddt4all - Ecutweker


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.04.2022 o 14:59, maniek1111 napisał:

Chciał bym wrócić do postu kolegi @Qbak. Napisał, że ma u siebie włączoną opcję podnoszenia obrotów przy ruszaniu. Ma ktoś z kolegów wiedzę gdzie mogę to zmienić za pomocą DDT4ALL?

Również dołączam się do prośby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, czy jest możliwość zmiany sposobu wyświetlenia spalania (chodzi mi o spalanie chwilowe) w scenicu 3 (2011r)

Na ten moment pokazuje tylko pasek jak w strzykawce a osobiście wolałbym proste cyferki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @aniewa,

potrzebuję informacji, co dokładnie należy zmienić konfiguracji radia, po podłączeniu się przez CAN2, aby zmienić wersję z NAVI na BEZ NAVI oraz wyłączyć CBoxa (robiłem przekładkę, teraz nie mogę ustawić godziny plus ekran po rozruchu "zawiesza się" na napisie powitalnym na jakiś czas). Przeglądam forum i znajduję mnóstwo odpowiedzi, że należy zmienić konfigurację, ale nie napotkałem precyzyjnej informacji jak i gdzie. Możesz mi pomóc w tej kwestii? Możliwe, że źle szukam, a wątek ten jest łatwy do znalezienia - w takiej sytuacji przepraszam za jego powielenie. Powracam do tej sprawy już któryś raz z kolei i za każdym razem ponoszę klęskę. Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie pracy interfejsu, auto ma być na zapłonie z włączonym radiem, zgadza się?

Orientujesz się, czy przy połączeniu clipem (mam możliwość podjechania na stacje diagnostyczną), proces wygląda podobnie? Pamiętam, że przy corocznym przeglądzie, diagnosta podpiął się pod gniazdo, ale nic nie znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2022 o 09:40, subb0 napisał:

Witam, czy jest możliwość zmiany sposobu wyświetlenia spalania (chodzi mi o spalanie chwilowe) w scenicu 3 (2011r)

Na ten moment pokazuje tylko pasek jak w strzykawce a osobiście wolałbym proste cyferki :)

 

Jest możliwość zmiany tego w megane 3 z paska na  cyferki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górny obrazek. Numery od lewej 1 do prawej 8 - górny rząd i dla dolnego od lewej 9 do prawej 16.

Przedstawiony elm może mieć problemy z połączeniem dla niewymagającego Torqe. Z pyclipem się nie połączysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!